Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefonokat lehet...

Milyen telefonokat lehet tölteni az s10-el és hogy kell?

Figyelt kérdés
2019. máj. 17. 19:42
1 2
 1/12 Szirty ***** válasza:
0%
Mi az az s10?
2019. máj. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
#1 samumsung telefon. De szerintem amibe be van épitve a vezeték nélküli töltésrendszer. Bocs ha hülyeséget mondtam.
2019. máj. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Bármelyiket ami képes vezeték nélküli töltésre.
2019. máj. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Szirty ***** válasza:
0%

"#1 samumsung telefon."


Akkor se értem. Milyen telefonokat lehet tölteni egy Samsung S10 telefonnal?


Már olyan "fejlett" a technológia hogy egyik telefon tölti a másikat, vagy mi történt?

2019. máj. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Már olyan "fejlett" a technológia hogy egyik telefon tölti a másikat, vagy mi történt?"


Vannak olyan telefonok, ami power bankként képes energiát átadni, a strapa / túra kategóriában láttam ilyet.

De az vezetéken történik még egyelőre szerintem, már csak a veszteségek elkerülése miatt is.

2019. máj. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%

"Már olyan "fejlett" a technológia hogy egyik telefon tölti a másikat, vagy mi történt?"


Pontosan. Samsung Galaxy S10 az első olyan telefon ami képes tölteni más telefont is vezeték nélkül.

2019. máj. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Már olyan "fejlett" a technológia hogy egyik telefon tölti a másikat, vagy mi történt?"


Strapa / túra kategóriában is vannak telefonok, ami power bankként képes energiát átadni, vezetéken.

2019. máj. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kétszer írtam egy hozzászólást, mert az első először eltűnt a semmibe, de most látom, hogy időközben az is megjelent.

Másodikat viszont már módosítottam, az előzmény tükrében.

2019. máj. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

"Samsung Galaxy S10 az első olyan telefon ami képes tölteni más telefont is vezeték nélkül."


Attól, hogy utálod a Huawei-t állításod szerint, attól még a Mate 20 Pro-ban előbb volt fordított töltés, mint a Samsungban.

2019. máj. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Attól, hogy utálod a Huawei-t állításod szerint, attól még a Mate 20 Pro-ban előbb volt fordított töltés, mint a Samsungban."


Jó, ezt nem is tudtam. :(

2019. máj. 18. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!