Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az akku appnak mi ez a sérülés...

Az akku appnak mi ez a sérülés szövege?

Figyelt kérdés

[link]


Ez már nem ni-cd/mh akku, hogy a rátöltés problémás legyen, vagy csak én nem hallottam eddig erről?



2023. jún. 1. 05:21
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Bohóc program bohóc szövegekkel. Mire jó
2023. jún. 1. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Buta fordítás, de nincs okod reklamálni, mert érző ember ilyet sem ír le:

ni-cd/mh

Fájdalmas trehány szöveg.

2023. jún. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. Mire jó, mármint kérded?

Akku kapacitást saccolni és a hőmérséklet kijelzés is kéznél van.


2. Mert nem értetted? Írtam volna ki végig, hogy nikkelkadmium és nikkelmetálhirid vagy mi a problémád? :D

2023. jún. 1. 08:10
 4/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:
32%

Intelligencia kérdése csak, így írják tisztességesen:

Ni-Cd és Ni-MH

Pontosan számít minden kis és nagybetű.

Másrészt a perjel nyelvtani logikájával nincsenek tisztában egyesek, amit én szánalmas butaságnak tartok. Ha valaki így írná, még elmenne:

Ni-Cd / Ni-MH

Ez pedig még így is szánalmas buta logikára vall, szóköz nélkül ráadásul:

Ni-Cd/MH

Lehet rajtam gúnyolódni, csak tudod, valakik szeretnék egy precíz szakember segítségét, de nem tisztelik a tudást, akkor én is úgy...

2023. jún. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

1-esnek majdnem igaza van. Az ilyen appok tényleg "bohócok", nem lehet bennük megbízni. Nem férnek hozzá mélyebben a telefon adataihoz mint amit amúgyis kiír neked a telefon. Csak más grafikával meg dumával tárja eléd.


Egyébként pedig az szövegben van igazság. Ugyanis a Li-ion akkumulátorok is degradálódnak természetesen. Ez nem összekeverendő a Ni-MH és Ni-Cd akksik memóriaeffektusával amiről te beszélsz.

A ciklusszám a Li-ion akkumulátorok egyik fontos adata. Midegyiket tervezik valamennyi ciklusra. A telefonokban általában 500 ciklus a tervezett élettartama az akkumulátornak. A szövegben helyesen van írva, hogy a 0-100 az egy ciklus, az 50-100 meg fél. A 70-100 meg 0,3, a 0-20 meg 0,2. Vagyis amikor összejönnek ezek tört számok és elérik az 1-et, az egy ciklus.

2023. jún. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Akku kapacitást saccolni "

Az alkalmazás is saccolja, szóval nem vagy előrébb vele.

Töröld le minél hamarabb.

2023. jún. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Valójában töltési/fogyasztási adatok alapján kiszámoja.. nem fogom kivenni az akkut és kapacitásmérővel megmérni, de számomra reálisnak tűnik, hogy a 3 éves xiaomi telefonom eredeti kapacitásához képest már csak 75%-on tart.
2023. jún. 1. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!