Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes ezt megrendelni? Már...

Érdemes ezt megrendelni? Már kifogytam az ötletekből. (akkumlátor ebayről)

Figyelt kérdés

Életemben előszört vettem az igényeimhez képest qrvadrága telefont, most ott vagyok hogy nem kapok hozzá akkumlátort, mert mindenhol azt írják hogy nincs, nem is lesz, felejtsem el. Egy oldalon láttam ugyan, de nem kevés negatív értékelés volt a boltról.


Esetleg érdemes Samsung márkaszervízben próbálkozni? Mert a Samsung oldalán hírmondó sincs akkumlátorokból.


Szóval amit találtam, az ez:


[link]


Mik lehetnek a buktatók? Régis és emiatt már nem az igazi? Vagy csak simán hamisítvány?


Ti már rendeltetek akkumlátort ebayről?



2023. jún. 1. 19:30
 1/10 anonim válasza:

[link]

Ha nézted már akkor bocs, nekem ezzel az oldallal meg nem volt problémám

2023. jún. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 Nyilván sok boltban fent van, csak általában az is oda van írva hogy "nem vásárolható", "nem rendelhető", "elfogyott", meg hasonlók.
2023. jún. 1. 19:36
 3/10 anonim válasza:

Jajj ne haragudj nem néztem hogy nem kapható


[link]

Ezt találtam meg de itt még elég drága

2023. jún. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 Igen, és erről írták, hogy olyan akksit kapsz, hogy ami volt az jobb volt. Ez azért probléma, mert én is futottam már bele olyanba hogy cellahibás aksit kaptam, 50%-nál egyszercsak kikapcsolt a telefon, és ennél a boltnál is pont ilyeneket írtak. Ráadásul szlovák cég.
2023. jún. 1. 19:41
 5/10 anonim válasza:
Az a baj nagyon mást én se találtam mert tényleg sok helyen nem is kapni, ebayről párszor rendeltem de csak ilyen kisebb dolgokat m,tok, fólia stb,azokkal nem volt gond,időben meg is érkeztek általában
2023. jún. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egy 2 éve kiadott telefonhoz már nincs alkatrész? Ráadásul egy olyan alapvető cucc sem kapható hozzá mint az akkumulátor?

És az apple a szar mi? LOL!!


"Ti már rendeltetek akkumlátort ebayről?"

Igen. Fényképezőhöz, többféléhez, többet is. Utángyártottak voltak. Mindegyik jó volt, sőt némelyik jóval tovább bírta mint a gyári akksi.


"Mik lehetnek a buktatók?"

Ha nem jó az akksi, akkor czumi cecil van. Postázhatod vissza, várhatsz újra 2-3 hónapot, stb.

2023. jún. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Márkaszervízbe lesz aksi
2023. jún. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#6 igen, az apple tagadhatatlan előnye a kevés kiadott modell, ezért jóval könnyebb hozzá alkatrészt kapni.
2023. jún. 1. 20:43
 9/10 anonim ***** válasza:

2 éves, új mobil, az még garanciális ?

akkor szakszerviz, miért nem ott kezdesz ?

2023. jún. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 minden rendben az aksijával, csak nem bír annyit mint régen, és most szükségem lenne a +üzemidőre. Szóval nincs garanciális hibája, de azért lehet megpróbálom a szervizt, hátha ők tudnak rendelni.
2023. jún. 2. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!