Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe kerül az előlap...

Mennyibe kerül az előlap csere? Alul bővebben! -->

Figyelt kérdés

Van egy fekete s5230-as telefonom. [link]


Volt itt apunak egy ismerőse, és annak egy 5 éves kislánya.Anyukásat játszottunk XD -.-". Odaadtam neki a telóm egy kicsit. Mennek el, visszaadja. elrakom. Barátnőmmel (Utána. Áthívtam a kiscsajszi után, mert úgy éreztem, hogy lementem egy ovis szintjére :P) telefonoztunk, előveszi a tokból a enyém, és mondja h össze van karcolva. MEGKARCOLTA AZ AZ 5 ÉVES A MÉREGDRÁGA TELEFONOM!!!!! (jóisten gondolta h egy ari kislány így szétcs€szi :@) Mennyibe kerülne az érintőképernyő-rész csere? Kiskunhalason lakok. Van a közelbe valahol egy ilyen bolt??? A karc 2 cm hosszú, felfelé ível, jó mély :@

(az hót ziher h többet nem adom a kezébe a telóm!!!!!)

Előre is köszi!!!!


2010. okt. 11. 15:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%

1.felesleges belinkelni ilyen képeket.

2.Ez az egyik legolcsóbb telefon,nem méregdrága egy 20ezer fontos mobil.Nekem betört a hd-esen a kijelző és csak az került kb 50.000be,szóval...

3.Hülye kisgyerekeknek nem adunk telefonokat.

4.Az nem a kijelző hanem az előlap.


Megoldás:Ha annyira zavar,akkor vegyél rá új előlapot.Ennyi.

2010. okt. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"MÉREGDRÁGA" loool. xD 25ezerbe kerül a telefon...

Amúgy itt nézelődj:

[link]


vagy nem az előlap karcos, hanem a képernyő? Mert akkor ne így kérdezd..

[link]

[link]

2010. okt. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Jól van na... engem mindig mindenki lecs€sz.. :(:(

1. nekem 40.000 ft-ba került!!!

2. az isten gondolta h így összekarcolja!

3. lehetnél kedvesebb!!!

2010. okt. 11. 16:10
 4/11 A kérdező kommentje:

a képernyő! bocsi, rosszul írtam :S :S :S :S.

a képernyő

és az elsőnnek mondtam h legyen kedvesebb

egybknt köszi

2010. okt. 11. 16:11
 5/11 anonim ***** válasza:

Miért legyek olyannal kedves,aki kiabáll?hmmmm (meg sok a marhaság)

40.000forintért vehetted,nemsok embert izgat,hogy annyival meghuztad.Amugy no para!olcsó rá a kijelző,mert nagyon sokat eladtak ebből és sok az utnágyártás és nagyon olcsó az előállítása ennek(nameg a mobilnak is).Nálunk a GSMShopban 18euro.

2010. okt. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 bp1985 ***** válasza:
54%
40 ezerért sokkal jobb telefonok vannak. Amúgy ha kijelző kell, az 8-10 ezer kb, ha csak előlap, abból veszel egy utángyártottat. Erre a játéktelefonra nem érdemes költeni sokat.
2010. okt. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Nekem is ez a véleményem,csak inkább én már nem írok semmit,mert megin le leszek ugatva meg hurrogva...
2010. okt. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 bp1985 ***** válasza:
:):):) Látom, a samsungosok, meg az Apple funok leszázalékoltak Bazos:) Nekem is 80 felett volt, csak mikor leírtam a véleményemet egy s5230-ról, vagy egy ájfonról, lehúztak.
2010. okt. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
Naigen,fáj az igazság az mebereknek,nem írtam semmi orsszat,csak a kemény valóságot tapasztalataim/mások tapasztalatai alapján.Már több éve itt segítek az embereknek midneféle nyavajáikkal,igaz,hogy a kőkemény dolgokat írom le és kicsit érdekes a stílusom,dehát énis emberből vagyok...és erre ez a hála...majdnem többet töltök itt,mint mobil szereléssel.
2010. okt. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nálam:


- érintőpanel 1800.-

- hátlap 1500.-

- komplett burkolat 4000.-


Ha kell, postán tudok küldeni ha van aki kicseréli.

2010. okt. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!