Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Realmes telefonosok jelenkezze...

Realmes telefonosok jelenkezzetek!?

Figyelt kérdés

Realme GT2 telót vettem nemrég.

Az egyik opció amiért ezt választottam az az 5000mh akksi.

Kicsit csalódott vagyok, mert nekem azért elég hamar lemerül. Nem tart egy és fél napot amit sokan írtak visszajelzésképp.

Tehát tegnap este töltöttem fel és ma este 25%on vagyok. Persze nem használtam nonstop, de ha sokat játszodtam volna vagy mondjuk tiktok, netflix akkor valószínüleg már rég lemerültem volna.

Tehát😅 ti realme-ek, nektek mennyit tart az akkumulátor?



2023. jún. 2. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
61%

Ez a "realmes" a reális és a szerelmes összevont megnevezése?


Aki ilyen telefont vett, az legfeljebb csak szerelmes lehetett, lila ködben úszva.

2023. jún. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Realme 9 pro+

Ha nem nonstop használom akkor nekem bőven kibír 2 napot akár. Tegnap reggel 8kor indultam el 65%al és éjfélkor értem haza 30%al

2023. jún. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!