Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg csak azok vesznek...

Tényleg csak azok vesznek iphonet akik nem értenek a telefonokhoz?

Figyelt kérdés

2023. jún. 3. 23:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mit értesz telefon nem értéshez? Nekem 22 éve van mobil telefonom! Több mobilgyártó és több mobil típusú telefonom volt. Volt Nokiám, Simens, majd Huawei, és most iPhonem. Az adott márkákból több típus is. Nem végeztem telefon technikai, vagy elektronikai szakot. De a telefonokat kezelni és használni mindig is tudtam. És igen a Nokia is az 1990-es években és az ezred fordulón nagyon nagy márka név volt a mobil telefok piacán. Hasonlandóan mint ma az iPhone. És igen az iPhoneból is a leg újabb típus az iPhone 14-em van.
2023. jún. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Veteránmacska ***** válasza:
Ez hülyeség! Pont hogy az androidosok nem értenek az iPhone-hoz, nem véletlen tartják zártak, és korlátolt telefonnak. Félóra után leírják mindennek csak jónak nem. Míg fordítva a legtöbb felhasználó, android múlt után lett Iphone felhasználó!
2023. jún. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12-es! 11-es válsz író voltam! És igen androidos telefonról váltottam IOS-ra vagyis Huaweiről iPhonra váltottam.
2023. jún. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"nem véletlen tartják zártak, és korlátolt telefonnak"



Mert az is. De ennek is megvan az elonye, pl. a DNS szolgaltatas rendszerszintu, igy egy fasza Safari DNS profillal ki lehet utni a reklamokat az osszes appbol es bongeszobol rendszerszinten. Kiveve a Meta cuccok es a YouTube, mert ezeknek sajat reklamszervereik vannak.



39F incel

2023. jún. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Veteránmacska ***** válasza:
Mi a Franc? Pont hogy az androidosok nem értenek hozzá nem ismerik a rendszert ezért ítélkeznek felette Tehát pont fordítva van ! Tényleg csak azok vesztek androidot akik nem ismerik az ájfont?
márc. 30. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!