Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet GSM-ekben 100ezer...

Lehet GSM-ekben 100ezer forintig iPhone-t venni 2023-ban?

Figyelt kérdés
Ha igen, melyiket?

2023. jún. 4. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Igen.


Mostanában az új SE típusokat, és az X szériás darabokat szoktam látni, százezer felett egy minimális lépéssel, száztíz' körül pedig a 11-ek is előfordulnak még.

2023. jún. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
8-ast tudsz venni 50.000Ft-ért, X-et 75-től. 11-et talán kézből tudnál venni, gsm-ben magasabb az ára kb 110, ahogy az 1-es írta
2023. jún. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%
Rám tegnap előtt 30 körül akartak sózni egy kőkorszaki darabot a Westendben, de otthagytam, mert ahova szántam ott probléma a lopás és biztos nagyon hamar áldozatul eset volna, hiába kőkorszaki. Úgyhogy végül egy modern nyomógombos Nokia lett, az a kutyának se kell (nem lopják el) és fel tudom hívni, ennyi volt a lényeg.
2023. jún. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
lehet, csak nem érdemes.
2023. jún. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Lehet. Azt, amelyiket ennyiért adják, te észlény.
2023. jún. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!