Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 80. 000 forintig melyik...

80. 000 forintig melyik telefonok érik meg a legjobban a pénzüket újonnan?

Figyelt kérdés
Telekom-os mobilt vennék, lehetőleg Domino csomagban, maximum 80.000 forintért. Melyik mobilok érik meg a legjobban? Illetve melyik gyártók?

2015. máj. 26. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha már egyben kicsengeted a telefon árát, akkor miért nem függetlent veszel? Ráadásul a szolgáltatónál a függő telefon drágább, mint máshol a független.

80e-ért nagyon sok készüléket tudsz venni. Ha mégis a T-től veszed, akkor mik lennének amiket kinéztél? Először legalább a kínálatot nézd végig és írd meg, hogy miket választottál.

2015. máj. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Külsőre a Sony Xperia M2 és az Apple iPhone 4S jön be. A kettő közül inkább gz iPhone. De nem tudom, hogy hardver és szoftver ügyileg hogyan teljesítenek.
2015. máj. 27. 04:38
 3/6 anonim ***** válasza:
na hát ezek rohadt drágák a T-nél. meg úgy minden más is. ennyi pénzért máshol felső kategóriás telefont tudsz venni kb.
2015. máj. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kérdező.. ***** válasza:

Lumia 735

Függetlenül nexus 5.

2015. máj. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

ár érték arányban szerintem a létező legjobb telefon a Sony Xperia Z1 (compact). igaz, most a t-mobilenál dominósan 130nak írja, de ez csak azért van mert a szolgáltatónak az éri meg ha előfizetéssel veszed. függetlenül 65-80ezer között bőven meg tudod venni újonan:


[link]


Ez konkrétan egy csúcstelefon középkategória áron, snapdragon 800 4magos processzor, 2gb ram, hd kijelző, vízálló, 20,7MP-es kamera (amivel megfelelő beállításokkal tényleg nagyon szép képeket tudsz készíteni), fullHD video felvétel. és persze android 5.0 (ami a t-mobilenál még mindig nem jött meg...)


Összehasonlításképp a Z3-ról pár adat: snapdragon 801 (ez kb ugyan az mint a 800) 3gb ram. szóval ma is bőven csúcstelefonnak mondható a Z1


Nekem is Z1C van, januárban vettem 55ezerért OLX-ről, úgy hogy nem volt használva, ajándékba kapták, csak nem kellett ezért egyből meg is hirdették (én húztam le a gyári fóliákat róla). Érdemes nézegetni az ilyen oldalakon is, mert ki lehet fogni zsír új készülékeket bőven ár alatt. Ha ez nem játszik nálad akkor ott az árukeresős link független új telefonokkal.

Egyébként teljesen meg vagyok elégedve a telefonnal, akadásmentes. Egyetlen hátránya hogy karcolódik, de belerakod egy tokba, fólia rá és kész.

2015. máj. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
(ja és a Z3C ma is 2gb ramos szóval hardveresen szinte megegyeznek)
2015. máj. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!