Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei telefon miért csinálhat...

Huawei telefon miért csinálhatja ezt?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az lenne a hatalmas kérdésem, hogy huawei p smart pro 2019 teló miért nem kapcsol be rendesen? Amikor benyomom a bekapcsoló gombot nem jön be semmi, de ha többször nyomkodni kezdem akkor fel-felvillan egy nagyon nagyon rövid időre a zárképernyő. Már megpróbáltam újraindítani, semmi. Vízbe nem esett, neki ütni nem ütöttem semminek, így fogalmam sincs miért csinálja ezt, attól félek így használhatatlanná válik. Nagyon fontos lenne, így kérem, aki tudja vagy van tippje miért csinálja ezt, mit lehetne ezzel kezdeni, az ne hagyja magába.

2023. jún. 4. 10:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert ritka szr telefon azért, te tökéletes telefont vársz apropenzert. Az androidot 2-3 évre tervezik utána beszrik. Vegyél iPhone-t ha nem szeretnél hasonló kellemetlenségeket
2023. jún. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy valami olyan fut a háttérben, ami leterheli.


Nyomd hosszan a bekapcsológombját (10 másodpercig legalább) és akkor újraindítja magát.


Utána nézd meg, hogy milyen alkalmazások vannak rajta, esetleg mennyi a szabad tárhely, stb.

2023. jún. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló, köszönöm, de hiába indítom újra, akár többször is ugyanazt csinálja. ujjlenyomatos, de még azt sem érzékeli, csak ugyanúgy folytatja. használhatatlan ebben az állapotban
2023. jún. 4. 12:46
 4/11 A kérdező kommentje:
Volt már ilyen, de akkor általában vagy 5 percig csinálta ezt, most meg már másfél napja. Fogalmam sincs mi baja van, de az tény hogy nem a legjobb telefon, ennyi pénzért nem is tudom mit vártam.
2023. jún. 4. 12:53
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem olyan rossz készülék az, valószínűbb, hogy valami nagyon leterheli.

Ha nem laksz messze Esztergomtól, szívesen megnézem személyesen is

2023. jún. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Lemerült, fel kéne tölteni.
2023. jún. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
kedves 6-os, nem, nemigen merült le, mert mondom a zárképernyő egy ideig felvillan, lehet rajta az időt, töltöttségi szintet, meg úgy mindent látni, de csak egy villanásig.
2023. jún. 4. 14:09
 8/11 A kérdező kommentje:
5-ös, sajnos messze lakok onnan, de nem hiszem, hogy ilyesmi problémája lehet, semmi új nincsen rajta, ami leterhelhetné. de nagyon köszönöm a kedvességed!
2023. jún. 4. 14:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Esetleg egy gyári visszaállítás megoldhatja a problémát, de vedd figyelembe,hogy ilyenkor minden törlődik a telefonodról.
2023. jún. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Mint irtam ezen már a piocas ember sem segít. Kis kínai szrodon
2023. jún. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!