Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A hidegtől csinálhatja ezt a...

A hidegtől csinálhatja ezt a telefon? Vagy mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Egy iPhoneról van szó. Kint voltam, tehát mondhatni hidegben. Használtam is a telefont. Először viszonylag normális tempóban merült, de hirtelen kb (5 perc alatt) a lement a töltöttségi szintje 20%-ról 10%-ra. Bejöttem kintről, megint normális tempóban merült, de hirtelen ismét 7%ról kb 3 perc alatt lemerült 0%ra. Felraktam töltőre, és 2 perc múlva (vagy még annyi se kellett neki) már 6%on volt.

Ez a hideg miatt normális, vagy lehet más oka? Nagyon furcsállom ezt, mert még nem volt ilyen


2021. jan. 22. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem a hidegtől, tönkrement az akksi.
2021. jan. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Március óta van meg :(

Most is töltőn van, az előbb 10-15 perc alatt felment 32%-ra, most meg 2 perc alatt töltött 1%-ot

2021. jan. 22. 19:44
 3/8 anonim ***** válasza:

Boltban vetted, vagy használtan?


Az akksi szokott csinálni ilyet, ha kezd meghalni. Amennyiben használtan vetted, helet, hogy cseréltek már benne akkut. Vannak gyenge-olcsó- minőségüek, amik, ennyi idő alatt is képekek tönkremenni.


Ha új, és nincs egy éves sem, akkor szervíz.

2021. jan. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
helet-lehet :)
2021. jan. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Újonnan vettem.
2021. jan. 22. 20:05
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha új, és ilyet csinál, garanciális szervízeltetés kell.

Ha viszont még próbálkozol tovább, a rossz akku miatt egyre többet lesz a töltőn, az akku csak melegszik, és a végén kimegy a telefonból a "működtetö füst". Onnantól kezdve nincs garancia.

2021. jan. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A hidegben az akku kapacitása csökken.

És hidegen se tölthető rendesen.

2021. jan. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Most megint normális tempóban merül ahogy kell...

Nem értem...

Mindenesetre köszönöm a válaszokat :)

2021. jan. 22. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!