Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei telefon miért csinálhat...

Huawei telefon miért csinálhatja ezt?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az lenne a hatalmas kérdésem, hogy huawei p smart pro 2019 teló miért nem kapcsol be rendesen? Amikor benyomom a bekapcsoló gombot nem jön be semmi, de ha többször nyomkodni kezdem akkor fel-felvillan egy nagyon nagyon rövid időre a zárképernyő. Már megpróbáltam újraindítani, semmi. Vízbe nem esett, neki ütni nem ütöttem semminek, így fogalmam sincs miért csinálja ezt, attól félek így használhatatlanná válik. Nagyon fontos lenne, így kérem, aki tudja vagy van tippje miért csinálja ezt, mit lehetne ezzel kezdeni, az ne hagyja magába.

2023. jún. 4. 10:43
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

köszönöm azoknak, akik megpróbáltak segíteni, végül beadtam a derekam, és odaadtam egy szakinak. remélem tud vele valamit csinálni. állítólag valami a rendszerben romlott el, vagy rossz frissítés jött rá.

mégegyszer, hálás köszönet a válaszadóknak!

2023. jún. 5. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!