Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan Android app, amivel...

Van olyan Android app, amivel úgy lehet letiltani bizonyos számokat, hogy neki kicsörögjön végig csak nekem ne jelenjen meg semmi?

Figyelt kérdés

Ha simán blokkolom, akkor az első híváskor neki egyszer kicsörög, majd kinyomódik, majd a következő híváskor azonnal kinyomódik, ebből okosabbak tudják, hogy valószínűleg tiltva lettek.


Ha viszont hagyom kicsörögni, akkor tudom azt mondani, hogy otthon hagytam a telefont, le volt némítva, stb.


Létezik olyan app, ami ezt tudja?



2023. jún. 4. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Nincs..
2023. jún. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Beállítod a "ne zavarjanak" módot úgy, hogy a névjegyzékedből mindenkit a kivételekhez adsz, kivéve azt a bizonyos személyt.
2023. jún. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszed fel. Ennyi.
2023. jún. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Néma csengőhangot állítasz be neki.
2023. jún. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Létezik olyan app, ami ezt tudja?"

Ez nem app kérdése, ne is keress ilyet.

2023. jún. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha letiltod akkor mit érdekel hogy mit hisz?
2023. jún. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha kicseng, megnyomod a hangerőszabályzót, ekkor elnémul nálad, de továbbra is cseng a másiknál.
2023. jún. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

6-os: Csak annyit, hogy a főnökökkel, megbízókkal nem illik összerúgni a port. Tudok hivatkozni számtalan dologra, hogy kint voltam a kertben, le volt némítva a telefon, stb. Vannak idióta emberek, akiket megnyugtat a maguk módján, ha végigcsörög a telefon, próbálkoznak 4x-5x, kiengedik a gőzt és utána visszahívom őket pár óra múlva. De ha kisípol, akkor dühösek lesznek én meg nem akarok ügyfeleket veszíteni.


7-es: Ismerem a módszert, ennek automatizálására kellene egy app.

2023. júl. 7. 18:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem rég esett meg velem hogy nálam maradt a céges autó kulcsa és forgalmija de a visszavitel helyett kikapcsoltam a telefont mert aludni akartam. Kiderült, hogy nem is kerestek emiatt. Másnap mentem dolgozni mintha mi se történt volna. Volt már rá példa hogy felhívnak amiatt, maradt e nálam kulcs vagy forgalmi de azt is a saját műszakom kezdete előtt. Lehet nem idiótákkal kell együtt dolgozni.
2023. júl. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha munkaidőben keresnek, felveszem. Ha nem munkaidó, nem veszem fel. Külön csoportban vannak akiknek olyankor a csengőhangot némára váltom.
2023. júl. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!