Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Magyarország elérhetőség?

Xiaomi Magyarország elérhetőség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Reklamációs ügyben vagyok, ahol a bolt, ahol vásároltam, lepattintott, miszerint nem az ő hatáskörük a fennálló problémám, hanem a szakszervízé, nem tudnak segíteni.

A szakszervizesek egy levél után letiltottak, nem tudok nekik írni, visszadobja a levelem.


Szerettem volna a gyártóval, a Xiaomival felvenni a kapcsolatot, hogy problémám van, azonban nekik nem létezik magyarországi elérhetőség.


Hová tudok fordulni a reklamációmmal ebben az esetben?


2023. jún. 6. 15:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sehová. Ezért is hiba Xiaomit venni, mert míg a Samsunggal fel tudod venni, az Apple-el fel tudod venni itthon a kapcsolatot, addig a Xiaomival nem, és nem fog veled foglalkozni senki sajnos.
2023. jún. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

És ezt megtehetik?


Fordulhatok a fogyasztóvédelemhez, vagy a békéltető testülethez?

2023. jún. 6. 15:18
 3/11 anonim ***** válasza:
Fordulhatsz.
2023. jún. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem te a bolttal állsz kapcsolatban, az ő dolgok lenne elküldeni a szerviznek, szóval ott kell reklamálni, vásárlók könyvét kikérni, hatósággal fenyegetőzni, árukeresőben lehúzni...
2023. jún. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

"A szakszervizesek egy levél után letiltottak, nem tudok nekik írni, visszadobja a levelem."

Komolyan, vagy még egy emailt sem bírsz már elküldeni?

Spamre irányítanálak, észre sem vennéd.

Konkrétan honnan veszed, hogy letiltottak, kisokos?

2023. jún. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#4 vagyok, most hogy újra olvasom, a visszadobott levél általában hibás e-mail címet jelent.
2023. jún. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítőkész kommenteket, nem vagyok ilyen szerencsétlen.

Írtam nekik, kaptam választ, nyilván nem megfelelőt, erre szerettem volna válaszolni a válasz gombbal, azonban itt bedobta az üzenetet, hogy letiltásra került az e-mail címem, nincs jogosultságom írni nekik.

2023. jún. 6. 16:05
 8/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:
41%

Az a gond, még így sem bírok szabadulni a kínzó gondolattól, hogy valami hülyeség miatt (saját hülyeséged miatt) akasztották le.

Ez ugyebár intelligencia kérdése, ahogy mondani szoktam: ha én ilyen kérdést írnék ki, fűznék hozzá valami magyarázatot, indoklást is, hogy mi a gondom.

Ellenkező esetben honnan tudható, hogy te is csak valami butaság miatt trollkodsz.

2023. jún. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:
30%
Vagyis "akasztottak le", csak mobilról szar írni néha, hiába letilthatnám a javítást, csak az ember remél, hátha tud rendesen is működni ez a szar.
2023. jún. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tökéletesen működik, csak nem kell kapkodni. Mindkettő értelmes szó, csak pont nem azt ajánlotta fel.
2023. jún. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!