Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ha kijön az új...

Bia17 kérdése:

Szerintetek ha kijön az új spanyol sorozata a Netflixnek (Sagrada familia) akkor itt Magyarországon elérhető lesz?

Figyelt kérdés
Jártam már úgy, hogy meg akartam nézni netflixen egy filmet ami szintén spanyol volt (Quién te cantará?) és azt írta, hogy az országomban nem elérhető.

2022. jan. 26. 14:49
 1/6 MDaniel98 ***** válasza:
Szerintem csak akkor, ha népszerű lesz.
2022. jan. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen szerintem.
2022. jan. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A Quién te Cantará nem egy Netflix film. Az eredetileg a Torontói filmfesztiválon debütált és utólag került fel Netflixre pár országban. A Sagrada Familia viszont konkrétan Netflix gyártású sorozat lesz, így értelemszerűen az jön hozzánk is premierkor, nagy valószínűséggel magyar felirattal (és akár szinkronnal is majd).
2022. jan. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem van rá esély, hogy kap legalább egy magyar feliratot. Az Incidersnek is van (abban is Najwa a főszereplő), pedig az nem olyan nézett Magyarországon
2022. jan. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3.

Nagyon szépen köszönöm, ez jó hír :)

2022. jan. 26. 20:24
 6/6 anonim válasza:
A quién te cantarát megtudod nézni netflixen,ha átállítod angol nyelvűre a netflixet.De csak angol felirat van hozzá.
2022. febr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!