Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire nehéz androidos...

Mennyire nehéz androidos telefonról Iphon-ra átszokni?

Figyelt kérdés

2023. jún. 9. 23:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
2-3 nap az átállás. Az extrákat megtalálni 2-3 hónap.
2023. jún. 10. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem semennyire. De én mindent használok egyszerre. droid, ájfón, windows, max, linux, ... nekem nem gond átállni, kb 2 másodperc. Aki nehezebben kezeli a technikát annak persze nem lesz ilyen egyszerű. Szóval ez teljesen egyénfüggő. Nem lehet megmondani, hogy 10-es skálán hányas a nehézsége.

Mondjuk ha nem is akarsz - fúj ájfón, miért így van ez megoldva, stb gondolatokkal állsz neki és felhúzod magad, akkor kb soha.

2023. jún. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
44%
emberfüggő, én sose használnék ifos terméket, engem ne korlátozzon a gyártó...persze van akit ez nem érdekel.
2023. jún. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!