Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Normális hogy ilyen gyorsan...

Normális hogy ilyen gyorsan merül az új iphone 13 minim?

Figyelt kérdés

Pár napja vettem szolgáltatótól a telefonom és úgy érzem nagyon gyorsan merül. 8 órája töltöttem fel 100%-ra, aludtam egyet és most mikor felkeltem 88%-on volt úgy hogy nem is használtam. Napi kb 4 óra használatot bír ki. Csak szerintem nem normális ez? Az előző olcsó huawei telefonom 3-4 napig bírta és óránként merült max 3-4%-ot… már mindent kikapcsoltam az iphoneomon meg folyton takarékos módban van és a messengeren kívül nem használok semmit.

Nagyon nem vagyok megelégedve és úgy gondolom hogy ez nagyon nem oké egy ilyen drága telefonnál. Másnak is ilyen gyorsan merül? Mit tudok csinálni?


2023. jún. 11. 08:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
igen teljesen normális. nincs túl nagy akku a telefonban, ahhoz képest ez is elég jó. nekem az iPod touchom sokkal gyorsabban merült már akkor is amikor megvettem.
2023. jún. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!