Jó lesz a fekete?

Figyelt kérdés
Ma rendeltem egy iPhone 14 pro max-ot feketét nos rengeteg ismerősöm aut mondta jobb választás lett volna a lila. Szerintetek?

2023. jún. 13. 17:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem is fekete van.
2023. jún. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
En 3 honapja vettem egy lilat. Imadom, tetszik, szerintem szep szine van. De! baratom most vett egyet, feketet, es kicsit irigykedek. Amikor vettem az enyemet, sokat gondolkoztam. Fekete, feher/ezust, vagy lila?! Vegul lila lett. Nem bantam meg, de a fekete most igy jobban tetszik.
2023. jún. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
#12 cseréljetek :)
2023. jún. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
ha neked a fekete jobban tetszik akkor egyértelmű hogy azt vedd. ne érdekeljen hogy ki mibe köt bele, magadnak veszel telefont nem másnak.
2023. jún. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 18042 ***** válasza:
83%
Már megint egy értelmetlen telefonos kérdés? Nekem teljesen mindegy, hogy a te ismerőseid mit mondtak, és egyáltalán nem érdekel, hogy te milyen színű telefont veszel. Már arra is képtelen vagy, hogy önállóan eldöntsd, milyen színű telefont vegyél? Mi döntsük el helyetted, hogy neked melyik tetszik jobban? Ez már tényleg agyrém.
2023. jún. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
a te telefonod, az a lényeg, hogy neked jó legyen
2023. jún. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!