Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha most kellene vennetek egy...

Ha most kellene vennetek egy Iphone 13-at(fekete, 128 GB), hol vennétek meg?

Figyelt kérdés
Volt már pár Iphone a családban, de eddig mindig kéztől lett véve, de most konkrétan ajándékba lenne, ezért fontos, hogy új legyen(néhol árulnak visszaküldöttet pl.). A fenti paraméterek mellett fontos, hogy a bolt megbízható legyen(online venném), és bár soha semmi műszaki problémánk nem volt egyikkel sem, de azért az ördög nem alszik, szóval a jótállás is fontos. Ja és nem vagyok a pénzem ellensége, szóval nem fontos hogy csak almás termékeket áruljanak, mert úgy látom, kb. ott a legdrágább.
2023. ápr. 7. 05:01
 1/4 A kérdező kommentje:
266.000-477.000 között van az árukeresőn az ár. Komolyan nem értem.
2023. ápr. 7. 05:05
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Szia!


Mivel mostanság elég gyakran járok ki Lengyelországba, ezért én először ott is körülnéznék, mivel nemritka, hogy ott olcsóbbak az elektronikai cuccok, mint Magyarországon.


De Magyarországon is csak megbízható boltot választanék, MediaMarkt, Alza, Euronics, Bravomobile, Emag, vagy az árukeresőn is megnézheted, hogy melyik boltok adják olcsóbban mostanság.

2023. ápr. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Emiatt biztos nem mennék Lengyelországba. Az emag egy gyűjtőoldal, az megint problémás a garancia szempontjából, az Alzával kifejezetten rossz tapasztalataim vannak, olyat hogy Bravomobile meg nem is találok.
2023. ápr. 7. 08:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is az emagot akartam írni. És igaz, hogy gyűjtőoldal, de nem partnerüzlettől kell venni. Hanem figyelni, hogy közvetlen az emag legyen a forgalmazó. Vettem már ott iphonet, ipadet, apple watchot, egyiknek sincs semmi gondja. Egy olcsó mobilmárkát vettem egyszer, azt kellett szervízelni. A szervizeléssel sem volt semmi gond. Bevizsgálták és cserélték.
2023. ápr. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!