Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Most egy Huawei p20 lite-ot használok 5 éve. Nincsen vele bajom, habár átlagos dolgokra használom csak.


A gond az, hogy lesz flottás számom és nem tudom hogy működik ez(lesz-e külön sim kártya stb). Amit láttam, hogy valaki a saját telefonját használja, másnak meg külön telefonja van erre a célra.


2 lehetőségem van. Az egyik, hogy veszek céges célra egy olcsó bármilyen telefont, mert azt úgyis csak arra használnám, a másik meg, hogy újat veszek.


Az újnak viszont akkor dual simesnek kell lennie, a technikai paraméterei legyenek akkor már kicsivel jobbak mint a mostanié, ha lehet maradjon androidos és hát én használom a Google telefonos alkalmazásait is és ahogy olvastam most vannak olyan gyártók, amik ezeket már nem támogatják.


Árban sem szeretnék túl drágát. Alapvetően 100 ezer körül gondolkozom, de 150-200 ezerért semmiképpen se legyen több. Nekem az már a felesleges kategória.


2023. jún. 13. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Felejtsd el. Gagyira sose költsd, vagy normálist vegyél, vagy semmit.


Vannak dolgok amiknél nem lehet megalkudni, ha azt akarod, hogy normális dolgod legyen évekre. Még működik a készüléked, még tudod használni, addig gyüjts hozzá, de gagyit ne vegyél.

2023. jún. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Samsung Galaxy A52S

Ár érték arányban egy jó választás

2023. jún. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most is vehetnék akár 500 ezerért telefont, de nem szeretnék ennyit kiadni rá. Nekem tényleg felesleges ennyiért telefont venni.
2023. jún. 13. 18:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Galaxy S21 FE. Viszonylag olcsó és nagyon jó a tudása. Évekig el lennél vele. Mondjuk nem a hagyományos értelemben vett android van rajta hanem One UI, ami szerintem nem gond.
2023. jún. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A flotta csak annyit jelent, hogy egy céges csomagba tesznek át, ahol egymásközt ingyen beszéltek, de ha onnantól nem a cég fizeti, akkor felesleges ezért külön telefont tartani. Gondolom aki így tesz, az meg nem akarja, hogy munkán kívül zavarják, mondjuk ha valaki nem olyan fontos, azt meg úgyse keresik. A fontosak meg úgyis kapnak céges telót :D

Nálunk is volt ilyen lehetőség a cégnél, még jó régen, de mivel kollégákat soha nem hívtam, mert csak egy egyszerű melós vagyok, így semmi előnye nem volt. Ha pedig eleve korlátlan a mostani előfizetésed, akkor felesleges is ilyenbe belépni.

2023. jún. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ez a flottazas hát kötelező. Kórházban dolgozok és ha ügyelet van, akkor a rövid kódomon fognak hívni, ha munka van. A flottás csomag max 1-2 ezer forint lesz, amit a fizetesembol fognak levonni.


Magamtól eszembe se jutott volna a mostanit lecserelni, amíg működik. Ez max egy lehetőség, hogy akkor veszek egy újat és ezt max el tudom passzolni a nagymamnak, mert neki meg szrakszik a telefonja.

2023. jún. 13. 19:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy kötelező! Vagy ha orvos vagy akkor nektek külön csináltak valami csipogóhoz hasonló funkciót. Volt barátnőm is kórházban dolgozik nővérként. Időnként beszélünk, de nem mondta, hogy bármilyen flottás csomagba kényszerítették volna. Kérdés, hogy ezért az 1-2 ezer forinttért mit adnak? Mert ha csak kórházi dolog, akkor ennyi erővel Vibert is lehetne használni, úgyis van már net a kórházakban.
2023. jún. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Elsősorban a vonalasrol lehet hívni a másikat és nem kell 500 telefonszamot megjegyezni.


Van olyan, aki a privát hivasait is a flottás csomagbol intézte. 3 csomag van, de a mobilnetben van csak eltérés azt hiszem.


Még csak ma támadtak le ezzel, szóval fogalmam sincs még több infóról.

2023. jún. 13. 19:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Esetleg a Google Pixel 6a-t nézd meg, 130K körül láttam utoljára. Dual sim-et úgy tudja, hogy ez egyik rendes sim a másik pedig esim, ennek nem szabad problémának lennie.
2023. jún. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!