Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rejoy.hu-ról vélemények?

Rejoy.hu-ról vélemények?

Figyelt kérdés

Iphone 13-at szeretnék onnan rendelni. Pár ismerősöm már rendelt onnan, nekik jó tapasztalatuk van vele (pl a "nagyon jo" minőségért rendelt telefon majdnem hogy újszerű volt, vagy hogy minden tökéletesen működött a telefonon (akkumulátor, kamerák, mikrofon stb), vagy hogy sokáig jó volt, 5k-ért még üvegfóliát is raknak rá, nincs szállítási költség, és hogy elég gyorsan megérkezik a termék). 4 féle minőség van megadva: jó, nagyon jó, kiváló, újszerű. Az lenne a kérdésem, hogy ha pl egy "kiváló" vagy "újszerű" minőségű telefont rendelek onnan az miben tér el egy teljesen új telefontól? Mennyire működnek jól az innen rendelt telefonok?

Illetve a garancia az hogy működik itt, esetleges probléma esetén?

Aki rendelt már innen, annak milyen tapasztalata van velük?



2023. jún. 14. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rejoy.hu Egy román cég. Igy a garanciát is csak a Rejoy.hu-n keresztül tudod intézni. Én viszont a Rejoy.hu-n keresztül adtam el egy iPhone 13 minit. Nekem nem igazán jött be, mert túl keveset kináltak a telefonért.
2023. jún. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2023. jún. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem tökéletes a rendszer, van aki jól jár, de alapvetően nem ez a jellemző.
2023. jún. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
szerintem egy megbízható cég, a többség elégedett vele. nyílván van, hogy esetleg hibás a telefon, vagy nem minden jó, de ez bármelyik használt boltban előfordulhat. szerintem bátran rendelj onnan :)
2023. jún. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

TLDR: valszeg a honlapon írt felhasználói átlagértékelés és a 60+ lépéses átvizsgálás is kamu, az ügyfélszolgálat meg teljesen feleslegesen van ott. Lehetetlennek tartom, hogy az emberek ennyire meg legyenek elégedve egy céggel, ahol csak a marketingre költöttek, ami mögött nincs kábé semmi. Minden létező lépésnél (termék, ügyfélszolgálat,kommunikáció) egy nagy nulla volt amit nyújtottak.


Hosszabban: rendeltem telefont, "KIVÁLÓ" állapotban. Megjön, azonnal észreveszek egy pixelhibát. Megkérdeztem őket emailben, hogy ez belefér-e náluk a kiváló értékelésbe. Mondták, nem. Vissza akartam küldeni, erre van egy űrlapjuk a honlapukon. Az űrlap szerintem tökre nehezen érthető, hogy hol mire válaszolsz, még ott is, ahol magyarul van a szöveg. Mert hogy volt, amit nem sikerült románról lefordítani.


Emiatt - sajnos - elég sokat kellett az ügyfélszolgálattal egyeztetnem. Többször is kiderült, hogy a kérdést se olvasták el, és úgy válaszoltak. Pl. amikor először jeleztem hogy hibás a készülék, visszaírtak, hogy ha még nem érkezett meg a futár vele, várjak, vagy használjam a csomagkövetést...


Na most végül nagy nehezen sikerült elintéznem hogy egy megadott helyen és időben egy futár elvigye a telefont hogy megjavítsák garanciálisan. Legalábbis azt hittem, mert mikor nem jött a futár, kiderült, hogy az igény se volt rögzítve, hiába mondták, így egy héttel később jöttek csak érte. Közben annyit panaszkodtam már, hogy felhívtak telefonon, és végre sikerült egy értelmes emberrel beszélnem.


A garanciális visszaküldés amúgy azt jelenti, hogy visszautaztatják a telefonokat Bukarestbe, biztos ez is nagyon zöld amúgy. A lényeg, hogy EGY HÓNAPPAL azután, hogy megrendeltem a telefont, végül kaptam egy levelet, hogy NEM TUDJÁK megjavítani, így visszautalják a pénzt. Mivel ez nemzetközi utalás volt, így ez is egy hétbe telt, mire megjött. A készülékre vásárolt fóliám, bár legalább háromszor jeleztem a folyamat során, hogy azt is megvettem és a telefonnal együtt vissza is küldtem, persze nem fizették ki...


Írtam negatív értékelést a link használatával, amit küldtek a vásárlás után. Érdekes módon, a honlapon azóta sem látom amit írtam, pedig az egész úgy van megcsinálva, mintha az összes értékelést meg lehetne nézni... Per pillanat 11 egycsillagos van amúgy, na most a fentiek miatt biztos vagyok benne, hogy nem csak az enyém hiányzik onnan.

2023. okt. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 cmw válasza:
Az oldalon el tudod olvasni az egy illetve két csillagos értékeléseket, tedd ezt és utána dönts , hogy tényleg akarod e.
2023. okt. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
82%
A rejoytol senki ne vegyen semmit. Én 135ezret buktam rajtu mert rámfogtak egy olyat amit else követtem. Akármien telefont veszel tőlük 1 év után lesz valami baja amit simán rádfognak és bukhatok a telefonodat és a pénzedet. Én pereskedek velük. Ha valaki kéri csatolva hogy hogy beszélnek az ügyféllel üzenetben akkor csatolva megosztom vele a dokumentumokat.ez egy kamu cég.
nov. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!