Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményed a 3.5mm jack...

Mi a véleményed a 3.5mm jack elhagyásáról a mobilokon?

Figyelt kérdés
Én jobban szeretem a vezetékes füleseket, mert jobb minőségű hangzást biztositanak.
2023. máj. 20. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem veszek olyan telefont amin nincs, főleg ha még drágább is azoknál a modelleknél amin van. Spórolnak de az árelőnyt nem adják át, azért mindennek van határa.
2023. máj. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem adtak hozzá vezetékes fülest, amit a töltőlyukba lehet tenni.
2023. máj. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hülye ötlet volt.
2023. máj. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Aki vezetékes fülest akar használni, az vegyen olyat, amin van csatlakozó. Mert nyilván nem az összesről szedték le visszamenőleg is... Arra meg hadd ne kényszerítsék rá, aki sosem használja. Mondom ezt ex-rendszeres rádióhallgatóként (home office előtt) vezetékes headsettel. Még azt sem mondhatod, hogy az ilyenek mind olcsók. Itt van pl. 55 db 2023-as telefon legalább 8GB RAM-mal, és jack csatlakozóval:

[link]

2023. máj. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!