Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ugrál a töltöttségi szint...Hu...

Ugrál a töltöttségi szint...Huawei p10 lite...mi lehet a hibája?

Figyelt kérdés

Egyrészt nagyon gyorsan merül a telefonom, túlságosan is gyorsan!



Gyári beállításokra visszaállítottam, ez egyértelmű!


Biztonsági másolatot SEM csináltam, természetesen!



Másrészt pedig.. Feltöltöm teljesen, leszedem a töltőről, pár másodperc, és már csak kb 95%-on van. Oké, ezután használom értelmesen, lemegy kb. 50%-ra normálisan %-ossával, majd gondol egyet, kikapcsol. Ez még mindig ok, visszakapcsolom, már csak 5%-on jelzi a telefont, amikor gondol egyet és újra kikapcsol.


Na jó, ismét bekapcsolom, nicsak 65% -on van.


Egyszer csak használat közben kikapcsol, vagy hirtelen ugrik egyet és akk megint mondjuk csak 15%-on jelzi.


Aztán persze így tovább stb, majd egyszer csak teljesen lemerül, feltöltöm és kezdődik előről.



Ez akksi hiba, vagy más is lehet?



2023. jún. 15. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg az akkumlátor, elég jól bírta, ha nem volt cserélve.
2023. jún. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Meghalt az akksi. Csere!
2023. jún. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát, nézd, ez egy elég régi telefon, én nem akksit cserélnék, hanem telefont... Ha maradnál a Huaweinél, akkor használtan minimum P20Lite ra (apósomnak, anyósomnak pl. az van és még elvannak vele), vagy teszem azt P30Lite-ra (Anyunak az van), az is elég réginek számít ma már (szerintem újonnan már nem is lehet kapni), de pl. Anyunak nálunk az van... (ezeken még mind van és lesz is Google/Android).


Ha meg újat vennél google-lel, ami aránylag hasonló és jó, akkor Xiaomi.

Xiaomi 11 Lite se rossz szerintem.

[link]

2023. jún. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:
79%

Li-ion akku elhasználódására jellemző gyakori tünet a megnőtt belső ellenállás.

A megnőtt belső ellenállás, a terhelésváltozások hatására instabilitást okoz a tápfeszültségben.

Ezzel mindent elmondtam.

2023. jún. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Az álmoskönyv szerint ez akkucserét jelent.
2023. jún. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segitséget
2023. jún. 21. 10:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező: A Huawei P10 már egy régebbi Huawei modell, én vagy vennék egy P30 Lite-ot (az még az utolsó olyan Huawei, amely GMS-alapú, azaz megkapta a Google-t, vagy Xiaomit, az is jó, a MIUI hasonló, mint az EMUI - meg lehet szokni).


Az akku problémájának mibenlétét meg nagyon jól 4., akit fel is pontoztam.

2023. jún. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!