Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha én beszélek valakivel egy...

Ha én beszélek valakivel egy közösségi média oldalon, az nem tudja “feltörni” a telefonomat, úgy, hogy a kamerámon keresztül lásson?

Figyelt kérdés
Lehet nagyon buta kérdés, de kíváncsi vagyok, hogy tuti nem történik ilyen.
2023. jún. 15. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon buta kerdes. Nem, nem lehet igy feltorni egy telefont.
2023. jún. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
De, csak neked kell engedélyt adni hozzá hogy megtehesse.
2023. jún. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó, de most nem az, hogy videochat formájában beszélek vele, hanem csak simán üzenetet írok.
2023. jún. 15. 21:30
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jo, de most az van hogy se igy, se ugy nem feltorheto es a kerdes tovabbra is eleg buta ha erted es akkor ha siman csak beszelgettek akkor nem torheto fel semmi se foleg nem igy messengeren keresztul es nem kell aggodni nem tudom honnan vetted vagy miert rettegsz ettol de tenyleg nem kell felni.
2023. jún. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm, hogy megnyugtattál, csak egyszer mondtak nekem ilyet és eszembejutott, mert nem egy közeli ismerősömmel beszélgetek.
2023. jún. 15. 22:02
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ertem mit mondasz de ha kozeli ismerossel vagy tavolival beszelgetsz akkor is ugyanaz vonatkozik ra hogy nem lehet igy feltorni es felesleges aggodni es aki neked ilyet mondott az h.lyeseget beszelt mert fogalma sincs az egeszrol szoval kar felni mert nem lehetseges.
2023. jún. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A közhiedelemmel ellentétben videóhívás vagy telefonáláson keresztül nem lehet teherbe sem esni.
2023. jún. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!