Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elég lesz 15GB adatforgalom a...

Elég lesz 15GB adatforgalom a 3 hetes nyaralásra?

Figyelt kérdés
Messenger, facebook, instagram, waze, google, candy crush. Ezeket használom napi szinten. Nem YouTube-ozok, nem töltök le filmeket, videókat.
2023. jún. 18. 01:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
attol fugg mennyit leszel a telefonodon, szerintem nem lesz eleg
2023. jún. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Kitana. ***** válasza:
100%
Szerintem nem, a képek betöltése meg a játék simán leviszi, ha napi szinten nyomkodod. Az Instát meg a játékot hanyagolnám, vigyél magaddal valami más szórakozási lehetőséget is, vagy válts korlátlan netcsomagra.
2023. jún. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Youtube-t is felejtsd el.

Ha nincs videó fel/letöltögetés, nincs Youtube sem, akkor lehet.

2023. jún. 18. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%
Kevés lesz az. Egy nyaraláson úgysem lehet csinálni semmit, az ember kénytelen a telefonjába menekülni.
2023. jún. 18. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha ahol leszel ott lesz ingyenes wifi akkor elég lesz.
2023. jún. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Szirty ***** válasza:
68%

"Kevés lesz az. Egy nyaraláson úgysem lehet csinálni semmit"


Ahhoz nem kell ám drága pénzen messzire utazni hogy egy szobában a telefont bámuld egész nap!

2023. jún. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
68%
Minek költöd a pénzt nyaralásra? Netezni otthon olcsóbb.
2023. jún. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezekre elég lesz. A videózás, zenehallgatás viszi leginkább az adatot.
2023. jún. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy hetes thaiföldi nyaralásom során vettem egy "Turista SIM" -et, amin 3GB adatforgalom volt.

Mivel a nyaralásom során nem a telefonom bújtam, kb. 2 GB adatforgalom megmaradt, mire hazajöttem. (A hotelban volt wifi, de azt sem sűrűn használtam, csak aludni jártam oda, akkor indultam vissza, mikor már tényleg kezdtem álmos lenni)


Szóval a nyaralásod folyamán valószínűleg nem fogsz játszani, facebookozni egész nap, stb, tehát a 15GB 3 hétre több, mint elég.

Ha mégsem volna elég, az azt jelenti, hogy nem élvezed a nyaralást, amire csak annyit tudok mondani, hogy a telefont bújni otthon is lehet.

2023. jún. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
66%
Ha a nyaralásodat akarod élő videóban szakkommentátorként közvetíteni a többiek számára, akkor szinte biztos, hogy nem lesz elég.
2023. jún. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!