Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 12 mennyire jó? Meddig...

Iphone 12 mennyire jó? Meddig jönnek rá még ki a támogatások?

Figyelt kérdés
Twitter, Telegram, Facebook, Messenger, böngészés, YouTube telefonálás. Ezekre használnám.

2023. jún. 20. 14:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#10 na látod, erről ennyit...
2023. jún. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

10/11 nem érdekel, hogy ki mit ígér. Attól hogy ígérték amit aztán nem kapott meg a telefon, azzal pont kitörölhettem. Szerencse, hogy nem saját pénzből ment.


Egyébként amikor engedélyeztettem az újat, mondta a vezető, hogy a menedzsment álláspontja is változott, korábban az ilyen olcsó androdokat szánták nekünk proliknak, aztán belátták, hogy vegyenek nekünk inkább valam alja Iphonet (se 2022), aztán tovább van nyugi.

2023. jún. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
50%

se 2022

Tovább van de minek ha szar? Annyi hogy gyors, de minden más ki van spórolva. Akkor már inkább vennék egy Galaxy A54-et és nem azért mert utálom az Applet (most is az van), hanem mert nem szeretnék számomra gagyi telefont. Mert az SE egy gagyi telefon túlárazva. Az A54-re is kapnék 5 év frissítést és pluszba még egy jó kamerát és kijelzőt. Többet érnék vele. Persze kinek mi.

2023. jún. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
50%

Persze, tudom, te A54-re is olyan skint húzol, hogy úgy néz ki mintha szifon lenne.

Engem meg kvára nem érdekel a buherálás, el tudjam olvasni rajta az emailjeimet, lássam a megbeszélések időpontjait, és megtudjam kocsiban hallgatni a teams megbeszéléseket úton hazafelé.


"Tovább van de minek ha szar? Annyi hogy gyors, de minden más ki van spórolva."

Ennyi pont elég. Mi van kispórolva, ami létszükséglet? Nincs benne 28 kamera? Nemár. 7 órában használom de még csak nem is minden nap.


"hanem mert nem szeretnék számomra gagyi telefont."

Az látszik ebből, hogy számodra a telefon nem munkeszköz, vagy hasznos cucc, hanem még ott tartasz, hogy egy külyü amiért rajongunk meg bele vagyunk esve.

Én pl. ebből kinőttem 2000-ben az Ericsson t28-ak idejében.

2023. jún. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
általában az Apple olyan 5-6 év szoftvertámogatást biztosít. a 12-es iphone 2020-as széria, tehát a támogatás 2025-2026 ig tart kb. ezek az appok teljesen jól elfutnak ezen a telefonon, de még többre is képes.
2023. jún. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!