Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hivatalosan vett Samsung...

Hivatalosan vett Samsung telefonom és töltőm van. Hetek óta nagyon meleg lesz a töltő, töltés közben. Ez azt jelenti, mindenképpen vegyek új töltőt, mert kezdi megadni magát?

Figyelt kérdés
2023. jún. 20. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hetek óta nagyon meleg van.

Kapcsold ki a gyorstöltést a telefonon.

2023. jún. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
amig nem barnul meg rajta a muanyag mint az itthonin addig hasznald nyugodtan bar en kerulnem a samsung toltoket a sajat tapasztalataim alapjan de amugy igen most jott be a 30+ fok nem lehet csak azt erzi meg es azert melegebb?
2023. jún. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyár van. Mit vártál, hogy majd hidegebb lesz? Jó az! Nyugodj megfele!
2023. jún. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, ha nagyon levan merülve a telefonom, akkor az enyém is felmelegszik mire végez a töltéssel .
2023. jún. 21. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm azoknak, akik kulturáltan válaszoltak. Még nem volt ilyen meleg, amikortól forrósodni kezdett a töltő. Megtaláltam most a gyorstöltőt és kikapcsoltam.


"Nyár van. Mit vártál, hogy majd hidegebb lesz?" Neked ettől jobb lesz, hogy így beszélsz másokkal? Tudom, hogy nyár van és tudom, együtt jár ez az időszak a meleggel. Ha kérdeztél volna, akkor írom, már 20 fok körüli külső hőmérsékleten vettem észre az egyre erősebb melegedést. Nyugodt, kiegyensúlyozott életet kívánok neked is és mindenkivel szembeni barátságos kommunikációt.

2023. jún. 21. 09:49
 6/8 A kérdező kommentje:

Sajnos a gyorstöltés kikapcsolása mellett is nagyon hamar, nagyon meleg lesz. Samsung üzletben vegyek töltőt csak? Vagy hol ne vegyek, hol vegyek? Köszi.

Ha csak meleg lenne, akkor kevésbé aggódnék. De a töltő már forrónak mondható.

2023. jún. 21. 10:30
 7/8 anonim ***** válasza:

Én ilyet vettem, egy éve használom, nem meleg.

[link]

2023. jún. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkább én pont hogy a samsung töltőket kerülném inkább valami másik gyártótól nézz pl nekem a 35wos xiaomi töltő semennyire nem melegszik
2023. jún. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!