Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges megváltoztatni egy...

Lehetséges megváltoztatni egy meglévő mobiltelefonszámot?

Figyelt kérdés

Tmobile

Előfizetés tartozik hozzá, ezért nem akarok csak szimplán egy új kártyát venni. Az ok: nem akarom, hogy bizonyos emberek elérjenek. Sajnos tudják a számom, és az nem elég, ha közlöm velük, ne hívogassanak. Ez most mindegy is. Az érdekelne, hogy van-e egyáltalán lehetőség erre, és ha esetleg tudja valaki, milyen áron. Köszi előre is.


2010. okt. 12. 16:35
 1/3 bp1985 ***** válasza:
Elvileg ha hűség van rá, akkor kötbért kell fizetned, ami nem 20 ft. Ha nincs, akkor lehet ilyet, bár nem tudom, hogy menyi. Ha van a telefonodon olyan, hogy hívásszűrés, akkor ott beállítod az ő számukat, és ennyi.
2010. okt. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen. Az a baj, hogy nincs hívásszűrés, legalábbis nem találtam meg. Régi telefonomon volt, hasznos is, csak az ellopták.

Áh látom akkor ez nem lesz olyan egyszerű. Esetleg létezik olyan letölthető program, amivel tudom szűrni a bejövő hívásokat?

Nokia 2700

2010. okt. 12. 16:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha bemész a Tmobilehoz és mondod hogy szeretnél bizonyos számokat letiltatni, nem teszik meg?

Én úgy hallottam, hogy ők is be tudják állítani, hogy xy ne tudjon téged hívni.

Szerintem egy próbát megér!

2010. okt. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!