Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet mobilnetet venni??

Hogyan lehet mobilnetet venni??

Figyelt kérdés
Korlátlan mobilnetet szeretnék igényelni telekomon keresztül telefonomra. (semmi értelmes információt nem találtam ez ügyben sehol)

2023. jún. 21. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Előfizetést kell kötni.
2023. jún. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan 2 kattintás alatt megtaláltam a neten...

Ha dominos vagy akkor havi 10 ezerért lehet megújuló korlátlan netet venni, ha meg alapból is előfizetéses vagy, akkor csak csomagot kell váltani egy olyanra, amiben korlátlan az internet.

2023. jún. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"semmi értelmes információt nem találtam ez ügyben sehol"


Hol nézted?? A telekom oldalán még egy óvodás is megtalálja ezeket az infókat. Vagy ha a neten nem megy, akkor fel is lehet ám őket hívni, vagy be lehet sétálni egy üzletükbe..

2023. jún. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Töltsd le a Telekom alkalmazást, és azon belül találod az internetes opciókat, hogy pontosan melyiket is szeretnéd 🙂
2023. jún. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Beballagsz az ügyfélszolgálatra és megcsinálják azonnal, szeretik ha pénz áll a házhoz. Csak győzd fizetni.
2023. jún. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Bemész a henteshez, és ezt mondod:

- Csókolom, kérek egy korlátlan mobilnetet.

Mire a hentes:

- Kettő lett, maradhat?


De persze érdeklődhetsz a Telekomnál is...

2023. jún. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
korlátlan Maraton mobilnet
2023. jún. 22. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!