Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet telefont, mobilne...

Hogyan lehet telefont, mobilnetet venni március 8-tól?

Figyelt kérdés
Egy ideje már kéne venni okostelefont, mert ami van, az már több éves(2014nél régebbi). Eddig mobilnet nélkül voltam, de egyre inkább érzem, hogy kell mobilnet. De dolgozok, ami 12 órát jelent. Így számomra marad a holnap(amikor reggel 6kor van vége a munkának), meg utána egyetlen egy nap.
2021. márc. 4. 14:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem rendelni továbbra is lehet majd.

ha máshogy nem, a használtpiacon van elég telefon


mobilinternetet pedig tudsz intézni a szolgáltató weboldalán, vagy felhívod az ügyfélszolgálatukat.

2021. márc. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Online rendelheted kiszállításra.
2021. márc. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy úgy megoldható? Mert hát ahol a kiszállítás zajlik(posta, stb) az se létfontosságú üzlet.
2021. márc. 4. 14:07
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Gondolom online továbbra is lehet majd rendelni.

2021. márc. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mobilnetet meg ugyan úgy, mint eddig.
2021. márc. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
A kiszállítás nem üzlethelyiség. Tavaly is a futárszolgálatok taroltak a kiszállításokkal.
2021. márc. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Posta biztos nem fog bezárni, azért az durva volna.

Online meg tudsz mindent intézni a szolgáltató oldalán, tehat tudsz venni új telefont, és magadnak összeállíthatod a díjcsomagodat. Szerintem még kényelmesebb is mint az üzletben tökölni, meg csomó papírt aláirni.

2021. márc. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Csak úgymond random, mikor vagyok itthon. Egyszer éjszaka,máskor nappal.


#7: postát azon az aranyos képen nem írják, hogy nyitva maradna.

2021. márc. 4. 14:22
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Rendelni elvileg ugyanúgy lehet, mobilnetet, meg biztosan, a szolgáltatód appjában biztos van ilyen funkció(legalábbis a telenornál van)
2021. márc. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Online tudsz vásárolni, szerződést kötni, mobilnetet is tudsz igényelni ha éjszaka 2 kor akkor akkor. 1-2 nap múlva futár házhoz viszi vagy kéred csomagpontra ami a legtöbb benzinkúton van, és ott felveszed. Benzinkutak nyitva lesznek.

A webshopok ugyanúgy fognak üzemelni, ahogy a legtöbb olyan üzlet aminek van webshopja az üzemelni fog csak személyesen nem mehetsz be.

Én még jóval a covid előtt online vettem magamnak telefont, nagyobb mobilnet előfizetést és 2 nap múlva hozta a futár az egész pakkot benne volt a telefon, szerződés stb... a nagyobb mobilnet pedig már akkor létezett amikor le okéztam az egész megrendelést rá 20 perccel később jött az sms a szokásos blabla szöveggel és hogy innentől már a másik csomagom szerint van az előfizetésem.


Nem egy eget verően bonyolult dolog ez az online intézkedés ilyen dolgok miatt.

2021. márc. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!