Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefont nem tudjuk feloldan...

Mattan141 kérdése:

A telefont nem tudjuk feloldani. Ötlet valakinek?

Figyelt kérdés
Azt írja ki a kezdőképernyő, hogy: Android rendszer * Felhasználói adatok zárolva. Jelszó szükséges a készülék újraindítása után. Felfelé legyezve pedig: Jelszó szükséges az újraindítás után, és egy beviteli mező. Csakhogy billentyűzet nem jön fel, így oda semmit nem tudunk beírni.Többször újraindítottuk már. SIM kártya nincs benne. HUAWEI P10 a készülék.

2023. jún. 21. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudod a jelszót?

Ha igen, akkor egy átalakítóval köss hozzá egy usb billentyűzetet, és azzal írdd be a kódot, hátha utána sikerül valamit csinálni vele. Annyi, h miután bedugtad, lehet, h nem az jelenik meg, amit lenyomtál a billentyűzetkiosztás eltérés miatt. Ha be tudod kapcsolni, h látható legyen a jelszó, akkor ki tudod kísérletezni. Egyébként egeret is ugyanúgy hozzáköthetsz.


Ha nem tudod a jelszót, akkor meg add vissza a jogos tulajdonosának.

2023. jún. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem kellett volna ellopni
2023. jún. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Vidd vissza oda, ahol találtad, vagy add le a talált tárgyak osztályáan, vagy akitől elloptad, visszaadhatod neki is.
2023. jún. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Tömény kénsav.
2023. jún. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyára azért nem jelenik meg a billentyűzet, mert túl sokszor próbálkoztál, és a készülék lezárt.
2023. jún. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
jo amator lehetsz ha ilyen regi telefont lopsz el valakitol...
2023. jún. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A templomban pröbáltad már? Esetleg kérdezd meg az atyát mennyiért oldja fel.. Esetleg ördögüzőhöz ha elviszed..
2023. jún. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszolók!


Nem is tudom, hogy megéri-e magyarázkodni, de néhány gondolatot azért leírnék:


1. Köszönöm az 1-esnek a választ (amúgy hasonlóra gondoltam én is, de soha nem csináltam, és nincs is hozzá eszközöm), bár a végén az odaszúrást nem értettem. A hard reset működik, akkor miről beszélünk? Nekem (illetve a gyerekemnek, mivel ő használja játékra, fotózásra, videózásra) fontos ez a telefon, és azért kérdeztem meg a NET népét, hogy hátha tud SEGÍTENI.

2. Szép magyar szokás szerint pálcát törtetek felettem (mit is vártam), a nélkül, hogy ÉRTELMEZTÉTEK volna a kérdést (kivéve 1-es). Nem az volt a gond, hogy lezárt, hanem az, hogy a jelszót nem tudjuk billentyűzet nélkül beírni.

3. Az 5-ösnek: én (és a feleségem sem) próbálkoztunk egyszer sem, mert nem jelenik meg a billentyűzet. A gyerek lehet próbálkozott sokszor, bár kérdeztük tőle, és nem mondta. Amúgy ha túl sokszor próbálkozol, egy idő után akkor is lehet újra (ha jól tudom). Ráadásul ujjlenyomat-érzékelős, és az is be van/volt állítva, és így sem működik.

4. Lehet, hogy van ahhoz köze, hogy távoli felügyeletet állítottunk be rajta? De ezzel is ment kb. két hétig, és semmi gond nem volt...

5. Amúgy biztos jó érzés ilyeneket irkálni a többieknek, főleg ismeretlenül. Végül is ti tudjátok. Megérte az öt perc gyönyört? Azért néha nézzetek tükörbe is ;)


Mégegyszer köszönöm az ÉPÍTŐ választ az 1-esnek, és szép napot.

2023. jún. 22. 09:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Én vagyok a papos, esetleg firmware csere ? Olyannal csináltatva aki ért is hozzá.. Akkor az újhoz gondolom lesz kód, illetve nem is lezárva..
2023. jún. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!