Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van nekem egy iphone 14...

Gyulu3 kérdése:

Van nekem egy iphone 14 pro(ios-16.4.1), és vodafone sim záras.Sajnos nem hajlandóak feloldani ezt, amig le nem jár a 2 év... Jalbreak-kel fel lehet ezt oldani valahogy?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 29. 11:08
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Külfödön dolgozom, el felejtettem odairni, hogy gyermekek kiméljenek a megjegyzéseikkel.
2023. ápr. 29. 11:34
 2/12 anonim ***** válasza:

"van nekem"

Ez valami tájszólás nálatok? Már nem először olvasom.

2023. ápr. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Igy jártál! Legközelebb nem a Vodafonnál veszel telefont. Tudni kelletett volna hogy a magyar Vodafone az sim zárasan adja el készüléket. Most az van hogy ki fizeted egybe és meg várod amíg le telik a 2 év hűséged. Vagy eladott igy Vodafone függősen. Ja és nem vagyok már gyedre 45 évesen.
2023. ápr. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mindig is vodafonos voltam, szóval tudom, és már felhivtam őket.De azt nem tudtam, hogy külföldön találok munkát...Nem olyan fontos, csak most igy a céges cat telót is magammal kell cipelnem.Általában a gyerekek szórakoznak igy, már 5 hozzászólás van, de egyiknek sincs köze a kérdéshez...A jailbreak-et nem rakom fel, csak abban az esetben, ha feloldja a sim zárat.
2023. ápr. 29. 12:05
 5/12 anonim ***** válasza:
A Jailbreak garanciavesztést fog okozni, ráadásul azzal nem tudod függetleníteni a készüléket. Amíg le nem jár a hűség, addig sajnos ez van.
2023. ápr. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Na erre voltam kiváncsi.Azt tudtam hogy esik a garancia, de azt nem hogy fel lehete oldani vele.Na mindegy köszi azért.
2023. ápr. 29. 12:16
 7/12 anonim ***** válasza:
6-os voltam és még mindig 45 éves vagyok! A jailbreak nem fogja feloldani a sim zárat! A jailbreak felrakása egyébként illegális. Szóval miért nem vettél a Telekomtól készüléket mert a Telekom eleve kártya / szolgálató független árulja a készülékeit. Még mindig azt állítom, hogy így jár az aki nem néz körbe, és rögtön a Vodafonehoz fut készüléket venni. Igen a vodafone az egyetlen aki nem tartja be a magyar jogszabályokat, és még mindig korlátosan / kártya függően adja el készülékeit. És ráadásul erről nem értesíti ügyfeleit előre a Vodafone. Igen én a Telekomnál vettem a iPhone 14 plust és kártya / szolgálató független. Ez tuti, és ki probált. De egyébként mit ír a beállítások / infó / Szolgálatói zár sorban? Nézd már meg kérlek! És jelez vissza hogy mit ír a telefonod ki a beállítások / infó / Szolgálatói zár sorban? Ha azt írja hogy "Nincs Sim-korlátozás" akkor kártya / szolgálató független. Ha pedig mást ír ki akkor sajnos tényleg kártya / szolgálató függő.
2023. ápr. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
"vagyok már gyedre 45 évesen."
2023. ápr. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sim zárolva.
2023. ápr. 29. 12:58
 10/12 anonim ***** válasza:
12-es kérdező. Akkor hálózat / kártya függő. Ezért nem szabad a Vodadfonenál vásárolni telefont.
2023. ápr. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!