Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy iphone 11 pro m és...

Van egy iphone 11 pro m és frissítettem az IOS 17 beta ra és mióta update-ltem a messenger üzeneteket nem mutatja a telefonom bejövő üzenetként a mess-től mint ugye eddig mindig, és az app ban bevan kapcsolva az értesítés opció.?

Figyelt kérdés
Meg az iphone értesítésekben is van engedélyezve az új üzenetek jelzése, na és van egy recover update dolog az ios 16. Valami rendes frissítésre lehetne frissítenem egy külön app ban ,azt láttam csak nemtudom a nevét az app nak ,ez vagy hogyan tudnám orvosolni ezt az égető hibát?

#mobil #mobiltelefon #telefon #iPhone #Iphone software update
2023. jún. 22. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Béta állapotban van a rendszer, mit vártál?? Minek updateltél egy instabil rendszerre? Várhattál volna őszig amikor kijön a stabil verzió.
2023. jún. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az egy nagyon durván béta állapotban lévő oprendszer. Ráadásul az appokat is még csak most kezdték el fejleszteni, hogy majd kompatibilisek legyenek az iOS17-el. Vagyis nem kell csodálkozni ha valami nem működik.

Az iOS 16-ot úgy tudod visszatenni, hogy számítógépről iTunes segítségével újrahúzod a telefont.

2023. jún. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kérlek ezt fejtsd ki az ITunes dolgot fogyan is kéne kiviteleznem?
2023. jún. 22. 11:07
 4/6 anonim ***** válasza:

itt ki van fejtve:

[link]

2023. jún. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszii
2023. jún. 22. 11:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Pont ezért béta a béta..
2023. jún. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!