Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik applikáció alkalmas...

Melyik applikáció alkalmas szúnyogriasztásra?

Figyelt kérdés
2023. jún. 22. 23:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik se.
2023. jún. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire misztikum hogy 12 vagy 15 KHz hangot játszanak le és ezt a szúnyogok nem kedvelik.

Szerintem Kérdező ilyen app-ra gondolt.

2023. jún. 23. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy most már nehéz megtalálni mert rengeteg olyan app van ami nem szunyogriasztó hanem szúnyoggal kell játszani.


Ezért kérdezem. Olyant láttam amit mondtál, de az csak 12-15 KHz generátor és ott meg azt nem tudom hogy most akkor melyiket kell beállítani?

2023. jún. 23. 06:05
 4/9 anonim ***** válasza:

Az adott APP áruházban ha rákeresel: "mosquito", biztos jópárat kidob és a kategóriából tudni lehet, ami "játék" kategória, az egyértelműen nem jó.

Értékelések is sokat árulhatnak el. Gondolom az alkalmazásban előre be van állítva az a hang ami az alkallmazás készítő szerint működik.

Egyébként Youtube-n is vannak ilyen videók, amelyek csak szúnyogriasztó hangokat adnak.

2023. jún. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Letölteni és végtelenítve lejátszani? Az se rossz... Tudsz adni konkrét linket ? mert nekem a keresést nagyon nem megy...
2023. jún. 23. 07:00
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ami nem működik:

csuklópántok

citronella bármilyen formában

illóolajok

fokhagyma

B-vitamin

ultrahangos készülékek


Ami viszont működik:

szúnyogháló

a testet fedő, megfelelő öltözet

a kerti nyitott víztárolók felszámolása a szúnyogok szaporodásának megelőzése érdekében, vagy ezek vegyszeres kezelése

ventilátor (a szúnyog nem túl jó repülők, így a kisebb légmozgás is távoltartja őket)

2023. jún. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sok éve egy letöltött applikáció működött...
2023. jún. 23. 07:43
 8/9 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Azóta van még sokfélébb.

Csak a Gyakori Kérdések oldaláról nem tudod letölteni.

2023. jún. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rákeresve csak olyan találatokba futok bele, hogy kutatások nem tudják igazolni semmilyen ultrahang szúnyogriasztó hatását.
2023. jún. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!