Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudok 20-as hívószámról...

Pszicho88 kérdése:

Hogy tudok 20-as hívószámról 30-ra átállni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék Yettelről váltani Telekomra.

Mi lenne ennek a költsége?

Tudnátok ebben segíteni?


Köszönöm.



2023. jún. 23. 13:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Az ügyfélszolgálat mit mondott?
2023. jún. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Veszel egy telekomos SIM kártyát és beleteszed a mobilba.
2023. jún. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
... 990.-
2023. jún. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

“Szeretnék Yettelről váltani Telekomra.”


Simán lehet


“Mi lenne ennek a költsége?”


Élethelyzettől függ. Pl. van-e hűségidőd?


“Tudnátok ebben segíteni?”


Ebben leginkább a Telekom tud segíteni, elég, ha bemész hozzájuk.

2023. jún. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kötbéres a számod, akkor betrappolsz a Telekom üzletbe és számhordozást kérsz.
2023. jún. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget mindenkinek. Nem kötbéres, kártyás vagyok a Yettelnél. Sajnos a yettelnél a netet új telefonokra optimalizálják, 2 telefonommal is azt írja hogy nincs internet, holott a 3000-es csomagban van net, 500 mega és ráadásul frissen töltöttem 3000-el plusz még rendeltem egy 500 megás mobilnetet is. Nagyon nagy mutyi megy a yettelnél hogy mindenki vegyen új telefont.
2023. jún. 23. 13:46
 7/21 A kérdező kommentje:
Számhordozás előtt lehetséges hogy egyáltalán megnézzem hogy van e net a Telekom simmel? Eddig flottás dijcsomagban voltam, a régi telók ellenére működött a netem tökéletesen mindkét telóval.
2023. jún. 23. 13:54
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, miért titkos milyen vackokat használsz?
2023. jún. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

"Sajnos a yettelnél a netet új telefonokra optimalizálják"

Na látod, ilyen nem létezik. Hacsak nem valami ősrégi 3g-s szutyokkal próbálkozol, akkor mennie kell.

Amúgymeg bemész a telekomba és mindent elmondanak, nem értem hogy lehet valaki ennyire életképtelen. Vagy ha nincs üzlet a közelben, akkor felhívod őket.

2023. jún. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Már voltam benn. Sajnos nem tudtak segíteni. Kértem új simet de azzal sem lett jó a net. A hölgy erőszakosan próbálta ajánlani az új telefont, de nem akarok újat. Xiaomi Redmi Note 5 telefonom van és egy olcsóbb Ulefone S9 pro. Egyikkel sem megy a Yettel sim. A boltban a nőci telóján memt a net. Valószínű a régi telefonok nem erre vannak optimalizálva. Ki vna ez találva. Ha netezni akarsz a yettelnél venned kell új telót is.... Fasza üzletpolitika.
2023. jún. 23. 14:18
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!