Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám gyorsabban...

Hogyan tudnám gyorsabban letőlteni a képeket a telefonomról?

Figyelt kérdés

A telefonomról egy usb kábellel szoktam a képeket rátölteni egy ilyen külső adathordozó szerűségre a laptopomon keresztűl. Általában nem olyan sok idő csak a gépen megnyitom a mappát amiben a képek vannak azon belül pedig külön mappában a képernyő képek, videók stb.

Szóval mindig kimásoltam egy egész ilyen mappát és átmásoltam arra a külső adathordozóra ami szintén nem volt olyan sok idő.

Szerintem volt hogy csak 10 perc egy olyan mappa amiben nagyon sok kép volt.

A régi telefonomon kb 10 000 kép is elfért szerintem mire betelt tárhely úgy volt ennyi idő. A mostani telefonomon sokkal kevesebb a tárhely összesen van kb 1000 képem/videóm viszont ha megnyitom a mappát az is sok idő mire betöltenek a képek benne ha meg eljutok odáig hogy elkezdjem átmásolni őket akkor egyszerűen félbeszakad a másolás és kezdhetem elölről.


Most a 32gb-ből 31 van felhsználva a telefonomon lehet ezért töltenek be a kpek ilyen lassan ha gépről nyitom meg őket de lehet hülyeség nem tudom hogy működik ez.



2023. jún. 23. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

igen, azért is ennyire lassú, mert tele a tárhely.

Ilyenkor ez türelemjáték.... másolj át 30-40 képet, töröld ki és ezt ismételd.

2023. jún. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Javítom: lasabb mint írtam. Most hogy megint megpróbátam odáig sem jutottam el hogy másolni kezdjek. Egy mappát tudtam megnyitni ami az ötvenből kb 9 képnek dobta fel az ikonját de ha megnyitom a képet csak szürke képernyőt mutat a gép szóval még ezek sem töltöttek igazán be.
2023. jún. 23. 16:47
 3/5 A kérdező kommentje:
1-es most látom a válaszod. Úgytünik eggyet se tudok áttölteni de akkor megpróbálok törölni valamit. Köszönöm a választ.
2023. jún. 23. 16:48
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
mert kinai telefon, en 200 ezernel olcsobb telefont nem vennek
2023. jún. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Kár hogy titkos a telefon típusa.
2023. jún. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!