Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericcson magyarítás...

Sony ericcson magyarítás segítség? Többi lent

Figyelt kérdés
Sony Ericcson k750i magyar main kéne mert egyet leszedtem és feltoltam setool 2-vel erre csak angol nyelv maradt a telóban .(Master resett után is ) Hol találhatnák magyar maint? Link kéne vagy egy leírás hogy hogy rakjam fel azokat a fájlokat amiket csak úgy szettem le hogy . Lng a kiterjesztésük
2010. okt. 12. 18:51
 1/3 bp1985 ***** válasza:
Vidd be a szervízbe, megcsinálják neked pár ezer ft-ért.
2010. okt. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Erre a régi modellre nem akarok költeni különben van egy másik de ezt szeretném megcsinálni van egy másik
2010. okt. 12. 19:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem elég a MAIN, fel kell tenni az FS-t is meg a hozzá való custom csomagot. Keresd a Centeu-s szoftvereket. faq.se-portal.hu-n van 1-2 link, hogy honnan tudod beszerezni illetve azt is megtalálod, hogy hogyan kell feltenni (meg még 1-2 érdekesség)
2010. okt. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!