Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség Iphone 4-gyel kapcsol...

Segítség Iphone 4-gyel kapcsolatosan? Fontos!

Figyelt kérdés
El akarnak adni nekem egy Ipone 4 est! Hogy tudok rájönni hogy nem-e Clone???? Nem szeretnék rápacsálni! Válaszokat előre is köszönöm!
2011. nov. 1. 12:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha nincs rajta apple felirat vagy logo esetleg kicsit érdekesen néz ki rajta az alma (pl. inkább hasonlít egy körtére vagy nincs kiharapva), nem ios van rajta, ronda a kijelzője, túl olcsó,
2011. nov. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Hát ha még életedben nem fogtál a kezedben iPhone-t akkor szerintem simán átvernének..


Így elmondásra nehéz segíteni... kemény a külseje, nem vacak müanyag, alma van a hátulján és az alján meg írja, hogy hány GB-os és hogy hol készült, stb..


De ha neten van feltéve valahova, akkor könnyebb lenne segíteni.. vagy ha mutatnál képet róla..

2011. nov. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Gugu Gabor ***** válasza:

Én egyszer tapiztam klón szifont annyi volt a különbség hogy az eredetin a kamera körül van egy fém "gyűrű" azon nem volt... egyébként minden nyomorult felirat meg minden stimmelt. És persze a szoftver volt "kicsit" lassú rajta egyébként kívülről az is megegyezett. (talán a felbontás se stimmelt) Egyébként mi is úgy nézegettük hogy bal kéz iphone jobb kéz klón és találd meg a 3 különbséget :)

Szinte minden stimmelt szóval ha nem értesz hozzá akkor tény hogy simán át verhetnek.

2011. nov. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

kívülről nehéz segíteni, ha nem fogtál még szifont. de nézd meg a szoftverét, info a settingsben és kiderül. vagy menj be appstoreba, ha clone, akkor abban nincs :)

illetve oldalt van a microsim slot, van olyan klón, ahol csak dísznek van ott, nem is slot.

2011. nov. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Gugu Gábor: Azért a szoftver messze különbözö a kettön... Eleve nem fut iOS a klónokon így csak utánozni tudják, ami marhára nem fog hasonlítani.
2011. nov. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget a hirdetés az itt van pár képpel:

[link]

2011. nov. 1. 17:19
 7/16 anonim ***** válasza:
eredetinek tűnik.
2011. nov. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Hát eredetinek néz ki.. Viszont a helyedben kérnék egy képet a készülék képernyöjéröl mikor be van kapcsolva... Az alkalmazások láttán egyértelmü lenne, hogy eredeti-e.


Egyébként ha jól látom újként hirdeti az eladó.. Pedig ha megnézed elég szépen látszik rajta, hogy koszos és van egy repedés is az elején... Én tuti nem adnék ennyi pénzt érte ilyen állapotban... Ennyiért kapsz újat is.

2011. nov. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A képen a fólia látszik csak az repedt! És akkor kérek tőle képet is! Ilyen kemény fólia van rajta azért tud repedni! full új amúgy csak ugye nem tudom hogy kamu e mert bekapcsolva nem volt mikor néztem
2011. nov. 1. 19:47
 10/16 anonim ***** válasza:

Hát azért én nem lennék olyan biztos benne, hogy csak a fólia repedt... Az is lehet, hogy maga a telefon van ott megrepedve... De persze ez csak egy eshetöség.. Én a helyedben mindent megfigyelnék jól...


Ez a baj az ilyen nem hivatos vásárlásokkal, hogy könnyen átlehet verni.. :/

2011. nov. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!