Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bada vagy Android? Direkt nem...

Bada vagy Android? Direkt nem konkrét telefonokat írok, mert különböző árkategóriában is néztem "vetélytársakat" a Wave-vel szemben. Nagyon tetszene ez a telefon, de az op rendszere visszatart. Nem lenne jobb egy androidos?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 20:01
 1/8 bp1985 ***** válasza:
6%
Jobb az Android, mint a Bada.
2010. okt. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%
Android természetesen, Bada az egy semmi
2010. okt. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
76%
Az Android az egy fragmentált lóf*sz, ahány telefon anyiféle működés, kifagyás. A világ legnagyobb gyártója áll a Bada mögött, szóval egyértelműen Bada.
2010. okt. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
2010. okt. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
bada csak aza baj h "népszerütlen" friss szoftver majd ha beindul le zuzz mindent.( a sybiant többre tartom mint az androidot)
2010. okt. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akik a Badát írták, igazuk van, viszont nekem most kell használható telefon nem 2 év múlva, mert addigra lesz új telefonom. Tehát a Bada pártiak is úgy gondolják, hogy jelenleg még nem főnyeremény. Erre voltam kíváncsi, köszönöm. :)
2010. okt. 14. 09:30
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Csakis Android!
2010. okt. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

[link]

Ha kívácsi vagy a tényekre szépen olvasgasd végig a hozzászólásokat. A feléig se fogsz eljutni és máris tudni fogod a helyes választ! Ez nem elfogultság, nézd meg miket írnak a profik!

2011. máj. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!