Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan lehetne vásárolni...

Saavedro kérdése:

Honnan lehetne vásárolni S-Pen replikát?

Figyelt kérdés

Tehát ami NEM indukciós, aktív stylus, hanem egy sima kapacitív érintőceruza DE úgy néz ki, mint az S-Pen?


Ez pl. az lehet?


[link]


2023. jún. 27. 13:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
de ha s-pent akarsz akkor vegyėl azt ,ha meg simma érintö ceruzát azt mindenhol kapsz.
2023. jún. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A sima kapacitív érintőceruzáknak nem véletlenül olyan, és akkora a "hegyük", ilyen S-Pen utánzat nem működne.
2023. jún. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szerettem volna, ha nem kell leírnom, de ezen az oldalon úgy tűnik muszáj a szart is megmagyarázni: VAN MÁR NÉGY DARAB S PENEM AZ ULTRÁMHOZ, DE KÉNE EGY SIMA – A MÁSODLAGOS TELEFONOMMAL IS MŰKÖDŐ STYLUS. AZ NEM NOTE KIJELZŐS TEHÁT INDUKCIÓS TOLL NEM FOG RAJTA MŰKÖDNI.


Most hogy ezt leírtam, inkább a második válaszolótól kérdezem: úgy érted ez nem működne egy sima kapacitív kijelzőn? Túl pici hozzá?

2023. jún. 27. 14:58
 4/11 A kérdező kommentje:
Tegyél fel róla egy külön kérdést, ne az én kérdésem alatt floodolj
2023. jún. 27. 15:37
 5/11 anonim ***** válasza:
Szívesen válaszolnék ilyen stílusban, de inkább visszafogom magam... Igen, nyilván azért (is) mert túl pici a hegye. De mi lenne, ha kipróbálnád???
2023. jún. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Szirty ***** válasza:
0%

"Nagyon szerettem volna, ha nem kell leírnom"


Ezek a hülyék itt, akik közé ide beültél képtelenek kitalálni amit nem írtál le a kérdésben.

De most hogy ideüvöltötted mindent tudunk :)

2023. jún. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nagyon egyszerű volt a kérdésem és semmiben nem kapcsolódott ahhoz, amit leírtam. Válaszolni érdekes módon senkinek nem sikerült rá, a 2. válaszolónak némileg legalább kapcsolódott hozzá a válasza (ez is valami...).


A legjobb ez a 'mi lenne, ha kipróbálnád' – magyarul NEM tudsz válaszolni és különben is minek kérdezem meg a gyakorikerdeseken, ahelyett, hogy kérdés nélkül megrendelném... 🥹

2023. jún. 27. 17:12
 8/11 anonim ***** válasza:
Az S-peneddel miért nem próbálod ki... Egy ilyen "replika" (ha létezik), csak egy darab műanyag, nem érintőtoll. Mi nem érthető?
2023. jún. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Szirty ***** válasza:
56%

"...semmiben nem kapcsolódott ahhoz, amit leírtam."


Dehogynem.

Egy kérdést úgy érdemes leírni hogy vázolod magát a problémát amire a megoldást keresed.

A kérdést pedig nem az általad előre kitalált megoldással kapcsolatban teszed fel.


Az meg szerintem különösképpen rossz stratégia ha a válaszolókat ezután még le is leb@szod mert nem azt írják amit eleve elvártál.

De te tudod. Lehet így is, csak máshova vezet...

2023. jún. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"Az S-peneddel miért nem próbálod ki?"


Az S-pen – nem bántásból 18:12-es, de már egyszer nagybetűkkel írtam – egy INDUKCIÓS aktív pen, KIZÁRÓLAG a Galaxy Note telefonokkal működik, azoknak olyan a kijelzője. Abból már van nekem sok. Sok-sok. De teljesen mindegy MERT NEM S-PEN KELL. Nem fogom próbálgatni, mert tudom, hogy működik, ha TE nem tudod, te is utánanézhetsz...


A probléma – mivel Szirty nagyon szeretné még rágni a szart – az, hogy nekem olyan kéne, ami egy SIMA, KAPACITÍV PLASZTIKCERUZA. Nem kell gyorsfunkció, bluetooth, stb. Csak az a lényeg, hogy ugyanilyen apró méretű, BÁRMILYEN TELEFONON MŰKÖDŐ ceruza legyen.


Elég világosan le lett ez írva fent, ugyanez. De, igen, ugyanezt jelenti.


Mivel amit linkeltem, annak az ára kb. negyede egy S-pennek, ezért reméltem, hogy egy sima replika ceruza.


Namost eddig egyetlen relevánsnak mondható félinformáció jött a 2. válaszolótól, az az, hogy ennek elvileg túl kicsi a hegye. Ebből már nem derült ki, mi következik, de gondolom az, hogy a kapacitív kijelző nem érzékelné.


És Szirty, a többi kérdést is elnézve én lassan pontosan EZT vártam el, ami itt zajlik... 😉

2023. jún. 27. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!