Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Revanced extended: Hogyan...

Revanced extended: Hogyan tudom beállítani az alkalmazásnak a YouTube eredeti ikonját?

Figyelt kérdés
Azt szeretném, hogy a "Revanced extended" felirat helyett a "YouTube" felirat jelenjen meg, valamint hogy az ikonja is ugyan az legyen, mint a gyárinak. Pont úgy, mint ahogyan az RBMods csapata módosítja az alkalmazás ikonját. Ezt hogyan érhetem el?

#Android #YouTube #módosítás #ReVanced #alkalmazásikon #rb mods
2023. jún. 29. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Arra tippelek, hogy a patchek közül ki kell venni a pipát a "Custom Branding" nevü patch elöl.
2023. jún. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Úgy, hogy előfizetsz Premium-ra
2023. jún. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elő vagyok fizetve premiumra, de hiába.

A baszott shortsokat nem lehet kikapcsolni, az egyvelegeket nem lehet eltüntetni, az átküldés (Cast) gombot nem lehet eltüntetni, meg még egy tucatnyi dolgot nem lehet eltüntetni, amit a Revancedben, és a revanced extendedben meg lehet tenni.

Egy rokonom felvett engem a google családjába, ahol youtube premium jár nekem is, és még 2 embernek, és a youtube music részét ki is használom, de a YouTube alkalmazás egy szeméttel teli szar.

2023. jún. 30. 06:23
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 Érdekes, nekem nem jönnek fos shortok a főoldalaom se egyvelegek.
2023. jún. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!