Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s-en hogy tudom...

Iphone 5s-en hogy tudom beállítani azt, hogy a youtube hang menjen tovább ha egy másik alkalmazást akarok használni egy időben?

Figyelt kérdés
Szóval csak akkor működik a youtube, ha az van a képernyőn megnyitva. Zenét szeretnék hallgatni, de közben egy másik alkalmazást is használni.

2019. jan. 2. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:

2 dolgot tehetsz.

1. Premium előfizetést veszel a youtubera. (Ha egyáltalán elérhető az országodban.)

2. Más zenelejátszó alkalmazást használsz, olyat ami háttérben is tud futni.


Ha nem zavar a reklám, akkor ingyen is hallgathatsz zenét. Pl Spotify, Deezer


Ez nem csak iPhone-nál van igy, hanem andriod-nál is.

2019. jan. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Alex Fly ***** válasza:

Android esetén simán megoldható. iOS esetén nem tudom... De kipróbálhatod: Chrome-al nyisd meg a YT-t, válts asztali nézetre majd indítsd el a videót. Ha most bezárod a böngészőtb az értesítési sávon megjelenik egy minilejátszóh itt elindítva szól a háttérben -akár lezárt kijelzőnél is.

Persze az iOS nem Android, elképzelhetőb hogy ezt sem tudja. De egy próbát megér...

2019. jan. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

tubizu

azzal menni fog

2019. jan. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!