Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha instagramon az exem az...

Ha instagramon az exem az egyik általam használt fiókomat teljeskörűen letiltotta (azaz azt jelenti, hogy az összes többi általam létrehozott profilt is) akkor van rá valamilyen esély, hogy az én profilomat elszeparáljam a tiltott fióktól?

Figyelt kérdés
Az a tiltott oldal, amit teljeskörűen tiltott nem tudja, hogy az enyém. (Mivel arról stalkoltam xD) Ezért az lenne a kérdés, hogy a saját, általam használt fiókot van-e esélyem valahogy feloldani/elszeparálni, amit ő eredendően nem akart tiltani. Válaszokat előre is köszönöm!

2023. jún. 30. 11:34
 1/2 anonim ***** válasza:
61%

"stalkoltam"

. Egy kicsit gyakorold a magyart.


Ha meg beszélőviszonyban vagy vele, őszinte vagy, mond meg neki, hogy csak azt a fiókot tiltsa, ne az összeset, ami hozzád tartozik. De szerintem jobban jár, ha tilt téged...

2023. jún. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%

A privát üzenetre ésa stílusom kifogásolására válaszolva: az milyen stílust feltételez, ha a másikat "gyökér"-nek nevezed?

Ja, és miért kellene empátiát mutatnom olyan ember felé, aki titokban megfigyeli az exét?

2023. jún. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!