Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 11-et vagy iphone Xs-t...

Iphone 11-et vagy iphone Xs-t érdemes inkább vásárolnom 2023-ban használtan?

Figyelt kérdés

Elsősorban élvezni szeretném a telefonoknak a gyorsaságát a régi készülékemhez képest és annyit szeretnék hogy komolyabb játékok se akadozzanak rajta.

Mennyire észrevehető a különbség az oled és az lcd képernyő között?

Illetve az Xs már jövőre nem fog kapni IOS támogatást, az mennyire jelent nagy hátrányt?



2023. jún. 23. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

A 11-nek rosszabb a kijelzője. Kb minden másban jobb mint az XS.

Nem annyira rossz az az LCD kijelző.

2023. jún. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem xs volt, most váltottam 13-ra. én például nem tudnék èlni oled nélkül, de ha eddig lcd-s telód volt, akkor vedd a 11-et, mert nem fog zavarni az oled hiánya
2023. jún. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a 11 újabb, tehát tovább fog frissítést kapni. amiben különböznek:

-11-nek jobb az akkuja

-11-ben A13 bionic chip van, xs-ben A12

-meg hát a kijelző, amiről már az előttem írok is írtak

szerintem a 11-et érdemes venni, bár az egy picit nagyobb mint az x, szélesebb.

2023. jún. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 csempéző vizipisztoy ***** válasza:
Szia én 11 prot használok, 3 éve. Ugyanúgy működik most is mint első nap. Mindenképp ajánlom, nagyon össze van rakva. Hosszútávon lehet vele gondolkodni.
2023. jún. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!