Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek ha teljesen lefagyo...

Mit tegyek ha teljesen lefagyott a Jegyzetek (Iphone)?

Figyelt kérdés
Iphone 8-asom van, és már reggel óta teljesen lefagytak a jegyzeteim. Ha be akarok lépni csak a sötét képernyőt mutatja először, majd kidob az alkalmazásból. Próbálkoztam már azzal is hogy ki és bekapcsoltam a telefont, de az sem segített. Járt már valaki így? Mit lehetne ilyen esetben tenni?

2023. jún. 30. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Az appot kiléptetted teljesen és újraindítottad?

Internet kapcsolat van?

A telefon tárhelye nincs tele?

Mi volt az ami miatt kiakadt? Sok szöveg, vagy óriási kép beillesztése?

2023. jún. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, kiléptettem és újra is indítottam. Szerintem sok szöveg miatt, van néhány elég hosszú jegyzetem (bár ezt eddig még sosem csinálta a telefon)
2023. jún. 30. 17:43
 3/7 anonim ***** válasza:
44%

mentsd ki gyorsan és vegyél egy normális telefont.


amúgy néha nem árt újraindítani az egész telefont..

2023. jún. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
ez lenne az atomstabil Iphone?
2023. jún. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na gondoltam... Hány oldalt másoltál be? 200? :D

Valószinüleg próbálja szinkronizálni az iCloudba és ezért fagy. Van egyáltalán annyi tárhely az iCloudban amennyi ennek a jegyzetnek kell?

Lépj ki sz appnól, húzd ki felfelé. indítsd újra a telefont kényszerítve (így: [link] ) és ne lépj vissza a jegyzetekbe 20-30 percig.

2023. jún. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4 ez lenne az atomstabil iphone? IGEN, 2017es telefon
2023. jún. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldanom, frissítettem a szoftvert (lehet ez volt a baj)
2023. júl. 1. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!