Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lefagyott az előbb a Huawei...

Lefagyott az előbb a Huawei Mate 20 Lite-om.Mi lehetett? Lehet, hogy rövidesen új mobilt kell vennem?

Figyelt kérdés

- Nem ejtettem le.

- Nem esett vízbe (másba sem).


Csak az újraindítást engedte, és utána tért magához. Mi lehetett ez?


Épp most passzoltam el árában egy 100.000 Ft-os MediaMarkt ajándékutalványt, amit egy nyereményjátékon nyertem tág családon belül valakinek, akinek belefért, hogy 100.000 Ft-ért megvegyen tőlem egy 100.000 Ft-os kártyát, mert neki épp onnan kellett mosógép, mert bedöglött a régi (gondolván, hogy nekem MOST nem kell műszaki cikk, év végén meg a nyereményjáték nyereményeként ingyen ölembe hullott plasztikkártya lejár)


Most szerintetek készüljek fel arra, hogy legkésőbb karácsonyra - akkor lesz a következő ünnep, amire családtól összerakhatok egy kis pénzt úgy, hogy a magaméval kiegészítve vehetek egy új készüléket - kell vennem egy új mobilt, mert ez beadja a kulcsot?

Mit vennétek "utódnak"



2022. aug. 23. 20:36
A kérdező szavazást indított:
igen, ez lassan kinyiffan... a lefagyások a kinyiffanás felé vezető út első lépései
nem, ez még húzza pár évig... kommentben leírom mit tegyél
3 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
Mit vennétek, mit javasoltok utódnak? (kb. hasonló árkategóriában, 2022-ben... karácsonyra venném, de azért addig már nézelődnék, és bár az ár és a termékkategória azért lerostálja a mobilok javát és a kínálat zömét, azért szívesen vennék ajánlásokat.)
2022. aug. 23. 20:45
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem már évek óta szokott fagyni néha, de olyankor csinálok egy tisztítást a Telefonkezelőben, meg víruskeresést, aztán mikor 100% kész, akkor kikapcsolom, újraindítom és megint sokáig jó!


Nem kell rögtön új mobilt venned, elég lehet neked is, ha rendszeresen kitakarítod, eltávolítod róla a szemetet és kikapcsolod kicsit! :)

2022. aug. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A kikapcsolást nem engedhetem meg magamnak, 0-24-ben elérhetőnek kell lennem, és sajnos nincs másik telefonom!
2022. aug. 24. 15:35
 4/7 anonim ***** válasza:

3: Hát akkor ne csodálkozz! Ha soha nem pihenhet....


Pár percre csak kikapcsolhatod, az is elég...!


Majd azt mondod, hogy lefagyott a telód és újra kellett indítani, ami igaz is !

2022. aug. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Milyen meló az, ahol egész hónapban folyamatosan elérhetőnek kell lenned naponta 0-24-ben ???
2022. aug. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4: 3 éve van meg, azóta csak akkor volt kikapcsolva, ha egyszer-egyszer lemerült, és pont nem volt nálam a töltő. De egy kezemen meg tudom számolni, hogy ilyesmi hányszor fordult elő.
2022. aug. 24. 17:49
 7/7 A kérdező kommentje:
Olyan meló, ahonnan menekülnék, ha lenne hová, csak sajnos senki nem kínál meg jobbal, annak ellenére, hogy 3 diplomám van (ja és home office-ban vagyok).
2022. aug. 24. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!