Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Amerikaban miert hasznal a...

Amerikaban miert hasznal a legtobb ember iPhonet?

Figyelt kérdés
csak az imessage es a facetime miatt?

2023. júl. 1. 21:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%

Mert amerikai márka, gondolom ezt preferálják. Meg az amerikaiak nagyon hűek a saját márkáikhoz meg a hazájukhoz.

De ez csak az én véleményem.

2023. júl. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Szervizmérnök úr ***** válasza:
37%

Ezt is egyszer elmagyarázták neked, de nem érted.

Tudtad? Amerikai gyártmány, tolják, forgalmazzák, ezért van.

De van más is, nyugodjál le!

2023. júl. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%

Azért mert olcsó, jóval olcsóbb mint pl nálunk plusz ott a keresetek is jóval magasabbak.

Mintha neked 60 ezret kéne fizetned egy iPhone 14 max pro modellért.lehet hogy te is ilyet vennél,nem pedig kínait 15-20 ezerért.

2023. júl. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
11%
Mert biden az elnökük...
2023. júl. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
100%
Mert az Apple számítógépek és tabletek nagyon elterjedtek náluk, hiszen hazai termékek. Ezekhez sokkal könnyebb csatlakoztatni az iPhonet.
2023. júl. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
52%
Mert jó.
2023. júl. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
59%
Mert egyszerű, mint a faék. Szerinted miért használnak automata autót? Mert többségüknek még a manuális váltó is bonyolult. A baj, hogy még így se tudnak vezetni. Az, hogy mert amerikai márka azért hülyeség, mert nem az apple az egyetlen amerikai telefongyártó cég. Az átlag amerikai buta és egyszerű, mint a faék.
2023. júl. 2. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ez talán így van, talán nem, mindenesetre filmekben látottakra nem érdemes alapozni, ott nem ingyen kerül a szereplők kezébe, ahogy a többi alma-logós cucc sem az asztalra.
2023. júl. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
5%
3-as válasz író! Itt Magyarországon is ki lehet hozni 27000 Ft/hó-ért egy iPhone 14 Pro Max-ot. Ezt saját tapasztalatból tudom. Tehát nem kell 60 ezret fizetni havonta. Úgy hogy nem tudom honnan vetted ezt a bődületes butaságot. - 8-as Válasz író! A filmek azok egészen más kategória. Mivel a film készítők vagy az adott telefon gyártó cég például az Apple fizet, hogy filmben benne legyen. Rengeteg filmet vagy sorozatot látni ahol jól látszik az Apple lógója, az adott terméken. És igen ez nem ingyen van. Legtöbb esetben a filmes cég fizet. Én már több filmes cégben is dolgoztam. És tudom, hogy milliókat fizetnek a filmes cégek azért, hogy egy - egy termék megjelenhessen benne, az adott filmben. De olyannal is találkoztam, hogy az adott telefon gyártó cég ügynöke kereset meg filmes cégeket, hogy a termékük meg jelenhessen. Ugyanis ez egy nagyon nagy üzlet az Applenek. Mivel ez is reklámnak minősül. De ez nem csak az Apple-re igaz. Más cégek esetén is. Ugyanis a filmes cégek a film forgatás előtt össze szedik hogy milyen termékek lehetnének benne a filmben, és külön szerződésben állapodnak meg a filmes cégek (például Apple).
2023. júl. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
53%

"3-as válasz író! Itt Magyarországon is ki lehet hozni 27000 Ft/hó-ért egy iPhone 14 Pro Max-ot. Ezt saját tapasztalatból tudom. Tehát nem kell 60 ezret fizetni havonta. Úgy hogy nem tudom honnan vetted ezt a bődületes butaságot."


Nem azt írta, hogy havonta, hanem fizetés-ár arányt próbált szemléltetni!

2023. júl. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!