Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 13-as telefonon a...

IPhone 13-as telefonon a messenger alkalmazásnál, hogy tudom beállítani hogy amikor valaki reakciót küld az üzenetemre akkor lássam a reakcióját anélkül hogy megnyitnám az alkalmazást?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy azt hogy lehet beállítani iPhone 13-on, hogy amikor valaki messengeren emojival reagál az üzenetemre akkor ez a reakció a szalagértesítésként megjelenjen nekem anélkül hogy az alkalmazást megnyitnám? Jelenleg csak annyi jelenik meg hogy a Messengeren értesítésem jött, még azt sem írja ki hogy kitől. Amikor meg rendes üzenete kapok akkor kiírja hogy kitől jött és azt hogy üzenetet kaptam. Lényegében azt szeretném elérni amennyiben ez lehetséges hogy a messenger szalagértesítésben kiírja hogy XY likeot vagy szívecskét nyomott az üzenetemre. Segítséget előre is nagyon szépen köszönöm!

#Messenger #iPhone 13 #Reakció értesítés beállítása
2023. júl. 2. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:
30%
nem possible sztem
2023. júl. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bamboochatheone ***** válasza:

Nekem így működik. Az értesítések lista nézetbe vannak állítva.

[link]

2023. júl. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!