Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Általában a telefon melyik...

Általában a telefon melyik részén van az NFC antenna?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el használni az NFC mobilfizetést, de egyelőre elég körülményes néha. Érintgetem össze vissza, mire végre elfogadja a terminál és nem sikerült kitapasztalni még, hol a legjobb.

2023. júl. 3. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Pontosan milyen telefon?

Általában felül hátul van.

az én tapasztalatom az, hogy a telefont messzebbről érzékeli a terminál mint a kártyát. A kártyát néha tényleg oda kell érinteni. A telefonnal meg megy 5-6 centiről is.

2023. júl. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Xiaomi Mi9T
2023. júl. 3. 20:00
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Xiaomi Mi 11 Lite van, én mindig a felső részén, valahol a kamera környékén tartom a terminálhoz. Szinte mindig azonnal működik a fizetés.

Google Pay-t használok.

A Simple appal többször tapasztaltam anno hasonló problémát, hogy nem érzékelte csak többszöri próbálkozásra, de nem ezzel a telefonnal. Már egy ideje nem OTP-s vagyok így azzal most friss tapasztalatom nincs.

2023. júl. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2023. júl. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ott próbálkozok én is a kamera körül. Azt vettem észre hogy néha segít ha lezárom és újra felnyitom a telefont, van hogy olyankor egyből csippan. Egyébként simplet használok lehet az is baj de hát OTP-vel csak az a jó. Azt gondoltam én csinálok valamit rosszul vagy van valami trükkje de ezek szerint nem. Köszönöm a segítséget.
2023. júl. 3. 20:54
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy csak nekem jut eszembe hogy ráguglizzak?

[link]

2023. júl. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 A nagy narancssárga korong az NFC? Ilyen nagy? Vagy az más alkatrész?
2023. júl. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az a vezeték nélküli töltés modulja és a képen a sima Mi9 van nem a T.
2023. júl. 4. 01:16
 9/9 A kérdező kommentje:

Közben megtaláltam:

[link]

2023. júl. 4. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!