Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone SIM-érzékelési probléma...

IPhone SIM-érzékelési probléma megoldása?

Figyelt kérdés

Van egy iPhone SE 2016 mobiltelefonom, eddig jól működött.

Nap elején bekapcsoltam, kérte a PIN kódot is, mobilnet is volt. Estefelé úgy vettem fel az asztalról, hogy megfogtam azt a részt, amely mögött a SIMkártya van. Rögtön jött a "Nincs SIMkártya behelyezve." üzenet. Megfelelően a helyén volt egész nap.

Másik SIM-mel nem igazán tu dom próbálni.

A javíttatás ez esetben mit jelenthet? Gondolom nem éri meg...



2023. júl. 6. 06:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

- cseréltesd ki a szolgáltatónál a SIM kártyáb, biztos ami biztos! Mond azt, hogy dobálja a térerőt, megszakadnak a hívások, stb. Ingyen ki fogják cserélni, számod is ugyanaz marad.

- ha az új SIM-el is csinálja, akkor ragassz a kártyaá hátoldalára. (nem az érintkezőkre, hanem a másikra) szigetelőszalagot, tixót, 1-2 réteget. Így vastagabb lesz a kártya és jobban nekinyomódik az érintkezőknek. Ha nem elég, akkor ragassz rá még egy réteget! Stépen vágd körbe a ragasztószalagot és vigyázz ne gyűrődjön meg! Ha bent a telefonban felgyűrődik, akkor nehéz lesz kivenni a SIM tálcát!

2023. júl. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valami alkoholos dologgal pucold le a felületet és frissiben, először felhúzott ragasztószalag-szakaszt fektess rá, száradás után minél előbb! Utána körbevágás. Következő rétegekkel tökugyanez az előző réteg hátuljával.
2023. júl. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!