Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Simple mitől lett Classic?

A Simple mitől lett Classic?

Figyelt kérdés

Először azt hittem, hogy valamit elnyomkodtam a telefonomon, tudjátok részegen csinál hülyeséget az ember egy szombat esti buli után. Aztán úgy hagytam.

Tegnap reseteltem a telefonomat (Fél évente szoktam csinálni ilyet), és ugye ilyenkor le kell újra tölteni mindent. És látom, hogy a Play áruházban is azt írja, hogy Simple classic. De mitől classic? Ha van classic, akkor van pro is?

Miben lett más az alkalmazás? Érintős fizetésre szoktam használni csak.


2023. júl. 6. 09:26
 1/8 A kérdező kommentje:

Vagy most két simple van?

Össze vagyok zavarodva.

2023. júl. 6. 09:31
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért classic, mert van egy nem classic Simple is...
2023. júl. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Úristen mi lesz most???

Mi lenne ha kipróbálnád??

2023. júl. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Van másik Simple is, azt akarják, hogy arra váltsál, érezd hogy ez az elavult vezió.


"(átvitt értelemben, választékos) Régi, ősi, hagyományos."

2023. júl. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

"Fél évente szoktam csinálni ilyet"

És az ájfón a szar mi? :DDDD

2023. júl. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
BTW maradj a classicnál egyelőre, tök hiányos még az új a legutóbbi értesüléseim szerint. Esetleg a vélemények olvasgatásával közelebb hozható az igazság, ha a dátumokat se felejti el figyelgetni az ember mellettük.
2023. júl. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#5:

"És az ájfón a szar mi?"

Ahogy mondod. Még ingyen sem kellene. A telefonomnak pedig semmi baja fél év után sem, ez amolyan berögződés, hogy fél évente, vagy évente újratelepítem a gépem, a telefont pedig gyárizom, hogy az esetleges felgyülemlett szeméttől megszabaduljak.

2023. júl. 6. 12:03
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#7 Tudatos felhasználó csak használja a Google Files alkalmazását, ami összegyűjti a szemetet és kattintással lehet utáa törölni :)
2023. júl. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!